| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Canon |
| Driftsbetingelser | |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 95 mm |
| Pakkedybde | 113 mm |
| Pakkehøjde | 22 mm |
| Pakkevægt | 40 g |
| Pakketype | Blister |
| Andre funktioner | |
| Sideudbytte fodnote | A4, ISO/IEC 24734 |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Grå |
| Mærke kompatibilitet | Canon |
| Kapabilitet | Canon PIXMA MG6350 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve blæk sidekapacitet | 275 Sider |
| Farveblæktype | Pigmentbaseret blæk |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Oprindelsesland | Japan |
| Farve | Ingen |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Canon 6447B001 blækpatron 1 stk Original Højt (XL) udbytte Grå
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
Canon 6447B001. Farveblæktype: Pigmentbaseret blæk, Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Farve blæk sidekapacitet: 275 Sider, Udskrivning af farver: Grå, Antal pr. pakke: 1 stk
66 på lager









