Med den originale Brother TN910Y gule toner kan du nyde godt af hurtige udskrivninger, øget produktivitet og flot grafik, hver gang du printer. TN910Y toneren er bygget efter Brothers specifikationer for godt design og kan give op til 9.000 farvestrålende, iøjnefaldende sider.
Brother TN-910Y tonerpatron 1 stk Original Gul
3.029,00 kr. (ex. moms: 2.423,20 kr.)
Brother TN-910Y. Farve toner sideydelse: 9000 Sider, Udskrivning af farver: Gul, Antal pr. pakke: 1 stk
7 på lager
Varenummer (SKU): TN910Y
Kategori: Blækpatroner
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 223 mm |
| Dybde | 180 mm |
| Højde | 343 mm |
| Vægt | 625 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 1,12 kg |
| Pakketype | Kasse |
| Andre funktioner | |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Gul |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | HL-L9310CDW HL-L9310CDWT |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve toner sideydelse | 9000 Sider |
| Omtrentlig sidemængde (farve/CMY, ISO/IEC 19798) | 9000 Sider |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 24 stk |
| Lag pr. palle | 4 stk |
| Produkter pr. palle | 96 stk |
| Pallens bruttohøjde | 16,5 cm |
| Pallens bruttovægt | 124,1 kg |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
Relaterede varer
429,00 kr. (ex. moms: 343,20 kr.)
3.239,00 kr. (ex. moms: 2.591,20 kr.)
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
719,00 kr. (ex. moms: 575,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
249,00 kr. (ex. moms: 199,20 kr.)
229,00 kr. (ex. moms: 183,20 kr.)
229,00 kr. (ex. moms: 183,20 kr.)









