| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Epson |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkebredde | 50 mm |
| Pakkedybde | 350 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 1,04 g |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Foto sort |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | SureColor P7560/P9560 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 700 Sider |
| Oprindelsesland | Indonesien |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 350 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 475 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 160 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 12 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 9,6 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Epson UltraChrome Pro 12 blækpatron 1 stk Original Foto sort
2.619,00 kr. (ex. moms: 2.095,20 kr.)
Epson UltraChrome Pro 12. Antal pr. pakke: 1 stk, Sort blæk sidekapacitet: 700 Sider
43 på lager
Varenummer (SKU): C13T44J140
Kategori: Blækpatroner
Relaterede varer
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
3.239,00 kr. (ex. moms: 2.591,20 kr.)
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
699,00 kr. (ex. moms: 559,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
229,00 kr. (ex. moms: 183,20 kr.)
709,00 kr. (ex. moms: 567,20 kr.)
539,00 kr. (ex. moms: 431,20 kr.)









