| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Epson |
| Driftsbetingelser | |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 145 mm |
| Pakkedybde | 51 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakkevægt | 30 g |
| Pakketype | Blister |
| Andre funktioner | |
| Certificering | CE |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Blå, Magenta, Gul |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | - WorkForce WF-100W |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve blæk sidekapacitet | 200 Sider |
| Farveblæktype | Pigmentbaseret blæk |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Farve blæk volumen | 6,7 ml |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| OEM-kode | C13T26704010 |
| Oprindelsesland | Indonesien |
| Logistik data | |
| Pallens bruttobredde | 80 cm |
| Pallens bruttolængde | 120 cm |
| Pallens bruttohøjde | 160 cm |
| Produkter pr. palle | 1500 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 120 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 260 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 146 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 5 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Pallebredde (UK) | 100 cm |
| Pallelængde (UK) | 120 cm |
| Pallehøjde (UK) | 160 cm |
| Produkter pr. palle (UK) | 1500 stk |
| Produkter pr. pallelag | 150 stk |
| Produkter pr. pallelag (UK) | 150 stk |
| Mindste ordremængde | 5 stk |
Epson Globe C13T26704010 blækpatron 1 stk Original Blå, Magenta, Gul
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
Epson Globe C13T26704010. Farveblæktype: Pigmentbaseret blæk, Farve blæk sidekapacitet: 200 Sider, Farve blæk volumen: 6,7 ml, Udskrivning af farver: Blå, Magenta, Gul, Antal pr. pakke: 1 stk
10 på lager
Varenummer (SKU): C13T26704010
Kategori: Blækpatroner
Relaterede varer
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
709,00 kr. (ex. moms: 567,20 kr.)
309,00 kr. (ex. moms: 247,20 kr.)
469,00 kr. (ex. moms: 375,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
229,00 kr. (ex. moms: 183,20 kr.)
719,00 kr. (ex. moms: 575,20 kr.)









