Højtydende forbrugsstoffer reducerer hyppigheden af udskiftning, holder kontoret kørende uden problemer og bidrager til at øge produktiviteten. Professionelt udviklet til at sikre, at dine print leveres hurtigt og er knivskarpe. Originale forbrugsstoffer som TN-249M giver mere valuta for pengene i det lange løb end billigere alternativer og beskytter printergarantien. Brother tager højde for miljøpåvirkningen i alle faser af printerens livscyklus, så du minimerer affaldsmængden på lossepladsen. Al Brother-hardware og alle Brother-tonere er bygget til at have så lidt indvirkning på miljøet som muligt.
Brother TN-249M tonerpatron 1 stk Original Magenta
1.699,00 kr. (ex. moms: 1.359,20 kr.)
Brother TN-249M. Farve toner sideydelse: 4000 Sider, Udskrivning af farver: Magenta, Antal pr. pakke: 1 stk
6 på lager
Varenummer (SKU): TN249M
Kategori: Blækpatroner
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 110 mm |
| Dybde | 155 mm |
| Højde | 389 mm |
| Vægt | 407 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 810 g |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Magenta |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Kapabilitet | MFC-L8390CDW, MFC-L8340CDW |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve toner sideydelse | 4000 Sider |
| Oprindelsesland | Vietnam |
| Logistik data | |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 54 stk |
| Lag pr. palle | 9 stk |
| Produkter pr. palle | 216 stk |
| Pallens bruttohøjde | 16,8 cm |
| Pallens bruttovægt | 194 kg |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
Relaterede varer
719,00 kr. (ex. moms: 575,20 kr.)
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
3.239,00 kr. (ex. moms: 2.591,20 kr.)
539,00 kr. (ex. moms: 431,20 kr.)
719,00 kr. (ex. moms: 575,20 kr.)
229,00 kr. (ex. moms: 183,20 kr.)
269,00 kr. (ex. moms: 215,20 kr.)
219,00 kr. (ex. moms: 175,20 kr.)









