| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Epson |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP, Windows XP Professional x64 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Porte & Grænseflader | |
| USB-port | Ja |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 309 mm |
| Dybde | 159 mm |
| Højde | 61 mm |
| Vægt | 1,6 kg |
| Printhastighed | |
| Maksimal opløsning | 5760 x 1440 dpi |
| Udskrivningshastighed (sort, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat) | 14 sider pr. minut |
| Udskrivningshastighed (farve, kladdekvalitet, A4/amerikansk papirformat) | 11 sider pr. minut |
| Udskrivningshastighed (ISO/IEC 24734) mono | 7 ipm |
| Udskrivningshastighed (ISO/IEC 24734) farve | 4 ipm |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (udskrivning) | 11 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Strømforbrug (standby) | 1,3 W |
| Strømforbrug (klar) | 4 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Netværk | |
| Ethernet LAN | Ingen |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Wi-Fi-standarder | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Understøttede netværksprotokoller | TCP/IPv4, TCP/IPv6 |
| Mobile udskrivningsteknologier | Epson Connect, Epson iPrint, Epson Email Print, Epson Remote Print, Apple AirPrint |
| Papirhåndtering | |
| Maksimal ISO A-serie papirstørrelse | A4 |
| Medietyper til papirbakke | Almindeligt papir |
| ISO A-serie, størrelser (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-serie, størrelser (B0...B9) | B5 |
| Ikke-ISO udskriftsmedier størrelse | Legal, Brev |
| Kuverter størrelser | 10, C6, DL |
| Fotopapir størrelser | 10x15,13x18 cm |
| Udskrivning af mediestørrelser uden kanter | 10x15, 13x18 |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Micro-USB |
| Pakkebredde | 128 mm |
| Pakkedybde | 380 mm |
| Pakkehøjde | 260 mm |
| Pakkevægt | 2,57 kg |
| Emballage indhold | |
| Batteri medfølger | Ja |
| Batteri | |
| Batteritype | Indbygget |
| Batterilevetid | 100 Sider |
| Opladningstid for batteri | 3 t |
| Andre funktioner | |
| Udskrivningsmetode | Epson Micro Piezo |
| Antal brugere | 1 bruger(e) |
| Blækdråbe | 1,5 |
| Design | |
| Markedspositionering | Hjemmekontor |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærm | LCD |
| Farveskærm | Ja |
| Skærm diagonal | 3,81 cm (1.5") |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Præstation | |
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| Lydtryksniveau (udskrivning) | 45 dB |
| Funktioner | |
| Farve | Ja |
| Antal printpatroner | 2 |
| Duplex udskrivning | Ingen |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Print hoved dyser | 180 nozzles black, 59 nozzles per colour |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle (UK) | 168 stk |
| Pallevægt (UK) | 0 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84433210 |
| Pallens bruttovægt | 0 g |
| Produkter pr. palle | 144 stk |
| Kapacitet for input & output | |
| Samlet antal inputbakker | 1 |
| Samlet inputkapacitet | 20 ark |
| Maksimal indgangskapacitet | 20 ark |
Epson WorkForce WF-110W blækprinter Farve 5760 x 1440 dpi A4 Wi-Fi
1.889,00 kr. (ex. moms: 1.511,20 kr.)
Epson WorkForce WF-110W. Farve, Antal printpatroner: 2. Maksimal opløsning: 5760 x 1440 dpi. Maksimal ISO A-serie papirstørrelse: A4. Udskrivningshastighed (sort, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat): 14 sider pr. minut. Skærm: LCD. Wi-Fi. Produktfarve: Sort
37 på lager
Varenummer (SKU): C11CH25401
Kategori: Blækprintere
Relaterede varer
3.119,00 kr. (ex. moms: 2.495,20 kr.)
859,00 kr. (ex. moms: 687,20 kr.)
5.179,00 kr. (ex. moms: 4.143,20 kr.)
2.839,00 kr. (ex. moms: 2.271,20 kr.)
-20%
På lager i butik!
1.709,00 kr. (ex. moms: 1.367,20 kr.)
2.709,00 kr. (ex. moms: 2.167,20 kr.)
3.179,00 kr. (ex. moms: 2.543,20 kr.)









