Specifikationer:Værdi:
| Udskrivningsteknologi | Inkjet |
| Udskrivning | Farveudskrivning |
| Duplex udskrivning | Ja |
| Maksimal opløsning | 4800 x 1200 dpi |
| Duplex udskrivningstilstand | Vejledning |
| Udskrivningshastighed (ISO/IEC 24734) mono | 7,7 ipm |
| Udskrivningshastighed (ISO/IEC 24734) farve | 4 ipm |
| Udskrivning uden kant | Ja |
| Kopiering | Farvekopiering |
| Maksimalt antal kopier | 20 Kopier |
| Ændre størrelse på kopimaskine | 25 – 400% |
| Scanning | Farvescanning |
| Optisk scanningsopløsning | 600 x 1200 dpi |
| Scanner type | Flatbed skanner |
| Maksimalt scanningsområde | 216 x 297 mm |
| Scanningsteknologi | CIS |
| Scan til | Cloud |
| Fax | Ingen |
| Duplex-funktioner | Udskriv |
| Antal printpatroner | 2 |
| Udskrivning af farver | Sort, Magenta, Gul |
| Samlet antal inputbakker | 1 |
| Samlet inputkapacitet | 60 ark |
| Maksimal ISO A-serie papirstørrelse | A4 |
| Medietyper til papirbakke | Fotopapir, Almindeligt papir |
| ISO A-serie, størrelser (A0…A9) | A4, A5 |
| ISO B-serie, størrelser (B0…B9) | B5 |
| Ikke-ISO udskriftsmedier størrelse | Legal, Brev |
| Fotopapir størrelser | 10×15,13×18,13×13 |
| Udskrivning af mediestørrelser uden kanter | 10×15, 13×18, 13×13 |
| Brugerdefineret mediebredde | 85 – 215,9 mm |
| Brugerdefineret medielængde | 127 – 676 mm |
| Direkte udskrivning | Ja |
| USB-port | Ja |
| USB-stik | USB Type-B |
| Wi-Fi | Ja |
| Ethernet LAN | Ingen |
| Wi-Fi-standarder | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA-AES, WPA-PSK, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Mobile udskrivningsteknologier | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Lydtryksniveau (udskrivning) | 48 dB |
| Produktfarve | Hvid |
| Markedspositionering | Hjemmekontor |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærm | LCD |
| Skærm diagonal | 3,81 cm (1.5″) |
| Farveskærm | Ingen |
| Strømforbrug (kopiering) | 9 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 8.1 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS, iPadOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 15 – 30 °C |
| Bredde | 435 mm |
| Dybde | 327 mm |
| Højde | 145 mm |
| Vægt | 4 kg |
| Patron(er) inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |

























