Designet til at sikre en professionel ydeevne med fleksible papirhåndteringsmuligheder og hurtigt print af høj kvalitet, du kan stole på.Den ekstra store toner sikrer dig, at du kan printe i længere tid, samtidig med at du reducerer udgifterne betydeligt. Det robuste design og den fleksible papirhåndtering gør HL-L6410DN til den ideelle partner til print for din virksomhed.• 8,9 cm farvetouchscreen• Mulighed for mailboks og efterbehandler med hæftefunktion• Kompatibel med Brother-løsninger og tredjepartsløsninger, såsom Kofax, YSoft og mange flere19• Leveres med Secure Print+, Barcode Print+ samt NFC til sikker godkendelse• Mulighed for en MPS-kontrakt (Managed Print Service)
Brother HL-L6410DN laser printer 1200 x 1200 dpi A4 Wi-Fi
6.239,00 kr. (ex. moms: 4.991,20 kr.)
Brother HL-L6410DN. Udskrivningsteknologi: Laser. Antal printpatroner: 1. Maksimal opløsning: 1200 x 1200 dpi. Maksimal ISO A-serie papirstørrelse: A4. Udskrivningshastighed (sort, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat): 50 sider pr. minut, Duplex udskrivning. Wi-Fi. Produktfarve: Hvid
5 på lager
Varenummer (SKU): HLL6410DNRE1
Kategori: Laserprintere
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Porte & Grænseflader | |
| USB-port | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 402 mm |
| Dybde | 396 mm |
| Højde | 319 mm |
| Vægt | 13,5 kg |
| Printhastighed | |
| Farve | Ingen |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Duplex udskrivning | Ja |
| Maksimal opløsning | 1200 x 1200 dpi |
| Udskrivningshastighed (sort, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat) | 50 sider pr. minut |
| Duplex udskrivningstilstand | Automatisk |
| Tid til første side (sort, normal) | 6,7 sek./side |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (udskrivning) | 710 W |
| Strømforbrug (klar) | 430 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,05 W |
| Energy Star-typisk elektricitetsforbrug (TEC) | 0,62 kWh/uge |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Netværk | |
| Wi-Fi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP |
| Papirhåndtering | |
| Maksimal ISO A-serie papirstørrelse | A4 |
| Medietyper til papirbakke | Blonde papir, Etiketter, Genbrugspapir, Tykt papir, Tykkere papir, Tyndt papir |
| ISO A-serie, størrelser (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Ikke-ISO udskriftsmedier størrelse | Direktør, Legal |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 16 kg |
| Design | |
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Hvid |
| Indbygget skærm | Ja |
| Farveskærm | Ja |
| Skærm diagonal | 8,89 cm (3.5") |
| Kontroltype | Berøring |
| Præstation | |
| Intern hukommelse | 1024 MB |
| Funktioner | |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Antal printpatroner | 1 |
| Sidebeskrivelsessprog | BR-Script 3, PCL 6, PDF 1.7 |
| Kapacitet for input & output | |
| Samlet antal inputbakker | 1 |
| Samlet inputkapacitet | 520 ark |
| Samlet outputkapacitet | 250 ark |
| Multifunktionsbakke | Ja |
| Universal-magasin kapacitet | 100 ark |
Relaterede varer
På lager i butik!
1.159,00 kr. (ex. moms: 927,20 kr.)
2.179,00 kr. (ex. moms: 1.743,20 kr.)
5.029,00 kr. (ex. moms: 4.023,20 kr.)
3.029,00 kr. (ex. moms: 2.423,20 kr.)
2.759,00 kr. (ex. moms: 2.207,20 kr.)
2.709,00 kr. (ex. moms: 2.167,20 kr.)
3.079,00 kr. (ex. moms: 2.463,20 kr.)
2.219,00 kr. (ex. moms: 1.775,20 kr.)









