HL-L8230CDW er en pladsbesparende, professionel LED-farveprinter. Denne brugervenlige, trådløse printer er ideel til virksomheder. Den leverer stille og roligt dokumenter i høj kvalitet og med høj hastighed uden afbrydelser. Med den nyeste industristandard inden for sikkerhed kombineret med fleksibiliteten til at tilpasse enheden, så den passer til dig og din virksomhed, kan du være sikker på, at HL-L8230CDW opfylder behovene på det mest krævende kontor. Print direkte fra pc eller mobil-app 512 MB intern hukommelse 250-arks papirskuffe11 Mulighed for en MPS-kontrakt (Managed Print Service)
Brother HL-L8230CDW laser printer Farve 600 x 600 dpi A4 Wi-Fi
3.029,00 kr. (ex. moms: 2.423,20 kr.)
Brother HL-L8230CDW. Udskrivningsteknologi: LED, Farve. Antal printpatroner: 2. Maksimal opløsning: 600 x 600 dpi. Maksimal ISO A-serie papirstørrelse: A4. Udskrivningshastighed (sort, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat): 30 sider pr. minut, Duplex udskrivning. Wi-Fi. Produktfarve: Hvid
7 på lager
Varenummer (SKU): HLL8230CDWRE1
Kategori: Laserprintere
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Tekniske detaljer | |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 4 stk |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
| Porte & Grænseflader | |
| USB-port | Ja |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 535 mm |
| Dybde | 370 mm |
| Højde | 488 mm |
| Vægt | 16,8 kg |
| Printhastighed | |
| Farve | Ja |
| Udskrivningsteknologi | LED |
| Duplex udskrivning | Ja |
| Maksimal opløsning | 600 x 600 dpi |
| Udskrivningshastighed (sort, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat) | 30 sider pr. minut |
| Duplex udskrivningstilstand | Automatisk |
| Udskrivningshastighed (farve, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat) | 30 sider pr. minut |
| Tid til første side (sort, normal) | 12,5 sek./side |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (udskrivning) | 560 W |
| Strømforbrug (klar) | 70 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,04 W |
| Netværk | |
| Wi-Fi | Ja |
| Ethernet LAN | Ingen |
| Wi-Fi-standarder | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP, WPA3-EAP, WPA3-SAE |
| Papirhåndtering | |
| Maksimal ISO A-serie papirstørrelse | A4 |
| Medietyper til papirbakke | Kuverter, Almindeligt papir, Genbrugspapir, Tykt papir, Tyndt papir |
| ISO A-serie, størrelser (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Ikke-ISO udskriftsmedier størrelse | Direktør, Folie, Legal, Brev |
| JIS B-seriens størrelser (B0…B9) | B5 |
| Kuverter størrelser | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 488 mm |
| Pakkedybde | 535 mm |
| Pakkehøjde | 370 mm |
| Pakkevægt | 19,5 kg |
| Andre funktioner | |
| Opbevaring af reservedele | 5 År |
| Design | |
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Hvid |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærm diagonal | 6,78 cm (2.67") |
| Kontroltype | Berøring |
| Præstation | |
| Intern hukommelse | 512 MB |
| Funktioner | |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Antal printpatroner | 2 |
| Sidebeskrivelsessprog | BR-Script 3, PCL 5c, PCL 5e, PCL 6, PDF 1.7 |
| Oprindelsesland | Vietnam |
| Logistik data | |
| Pallens bruttohøjde | 15,5 cm |
| Pallens bruttovægt | 329,8 kg |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 16 stk |
| Lag pr. palle | 4 stk |
| Produkter pr. palle | 16 stk |
| Kapacitet for input & output | |
| Samlet antal inputbakker | 1 |
| Samlet inputkapacitet | 250 ark |
| Samlet outputkapacitet | 150 ark |
Relaterede varer
3.079,00 kr. (ex. moms: 2.463,20 kr.)
2.949,00 kr. (ex. moms: 2.359,20 kr.)
2.709,00 kr. (ex. moms: 2.167,20 kr.)
6.239,00 kr. (ex. moms: 4.991,20 kr.)
2.939,00 kr. (ex. moms: 2.351,20 kr.)
2.759,00 kr. (ex. moms: 2.207,20 kr.)
5.029,00 kr. (ex. moms: 4.023,20 kr.)
2.219,00 kr. (ex. moms: 1.775,20 kr.)









