Den professionelle MFC-J5345DW alt-i-én A3-inkjetprinter er bygget til at være holdbar, så den opfylder kravene for små kontorer og arbejdsgrupper. A3-funktionen gør det muligt at fremstille en lang række A3- og A4-farvedokumenter uden besvær, samtidig med at du får print i høj kvalitet, høje printhastigheder og lave driftsomkostninger. Du får altså print, kopi, scan og fax samlet i én maskine. Print fra din arbejdsstation, et mødelokale eller fra din mobile enhed med trådløs forbindelse.
Brother MFC-J5345DW Multifunktionsprinter Inkjet A3 4800 x 1200 dpi 28 sider pr. minut Wi-Fi
2.299,00 kr. (ex. moms: 1.839,20 kr.)
Brother MFC-J5345DW. Udskrivningsteknologi: Inkjet, Udskrivning: Farveudskrivning, Maksimal opløsning: 4800 x 1200 dpi, Udskrivningshastighed (farve, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat): 28 sider pr. minut. Kopiering: Farvekopiering, Maksimal kopiopløsning: 2400 x 1200 dpi. Scanning: Farvescanning, Optisk scanningsopløsning: 2400 x 1200 dpi. Fax: Farvefax. Duplex-funktioner: Udskriv. Maksimal ISO A-serie papirstørrelse: A3. Wi-Fi. Direkte udskrivning. Produktfarve: Sort, Hvid
9 på lager
Varenummer (SKU): MFCJ5345DWRE1
Kategori: Multifunktionsprintere
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Tekniske detaljer | |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 2 stk |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Porte & Grænseflader | |
| Direkte udskrivning | Ja |
| USB-port | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 468 mm |
| Dybde | 419 mm |
| Højde | 636 mm |
| Vægt | 17,2 kg |
| Printhastighed | |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet |
| Udskrivning | Farveudskrivning |
| Duplex udskrivning | Ja |
| Maksimal opløsning | 4800 x 1200 dpi |
| Udskrivningshastighed (sort, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat) | 28 sider pr. minut |
| Duplex udskrivningstilstand | Automatisk |
| Udskrivningshastighed (farve, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat) | 28 sider pr. minut |
| Tid til første side (sort, normal) | 4,6 sek./side |
| Tid til første side (farve, normal) | 4,6 sek./side |
| Scanning | |
| Scanning | Farvescanning |
| Optisk scanningsopløsning | 2400 x 1200 dpi |
| Optisk scanningsopløsning (sort) | 2400 x 1200 ppi |
| Optisk scanningsopløsning (farve) | 1200 x 1200 ppi |
| Optisk scanningsopløsning (ADF) | 600 x 600 dpi |
| Scanningsteknologi | CIS |
| Scan til | E-mail, E-mail Server, Fil, Billede, Network folder, USB |
| Scanningshastighed (farve) | 25 sider pr. minut |
| Scanningshastighed (sort) | 25 sider pr. minut |
| Kopiering | |
| Kopiering | Farvekopiering |
| Maksimal kopiopløsning | 2400 x 1200 dpi |
| Ændre størrelse på kopimaskine | 25 - 400% |
| N-i-1 kopifunktion | Ja |
| Fax | |
| Fax | Farvefax |
| Modemhastighed | 14400 Kbit/s |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug ( gennemsnitlig drift ) | 36 W |
| Strømforbrug (standby) | 5,5 W |
| Strømforbrug (dvale) | 0,9 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,03 W |
| Driftsbetingelser | |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Netværk | |
| Wi-Fi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Kabelteknologi | 10/100Base-T(X) |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100 Mbit/s |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Sikkerhedsalgoritmer | 64-bit WEP, 128-bit WEP, 802.1x RADIUS, AES, APOP, EAP-FAST, EAP-PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS, HTTPS, IPPS, IPSec, PEAP, SMTP-AUTH, SNMPv3, SSL/TLS, TKIP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Mobile udskrivningsteknologier | Apple AirPrint, Brother iPrint & Scan |
| Papirhåndtering | |
| Maksimal ISO A-serie papirstørrelse | A3 |
| Medietyper til papirbakke | Kuverter, Fotopapir, Genbrugspapir |
| ISO A-serie, størrelser (A0...A9) | A3, A4, A5, A6 |
| Ikke-ISO udskriftsmedier størrelse | Indekskort |
| Kuverter størrelser | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 643 mm |
| Pakkedybde | 472 mm |
| Pakkehøjde | 414 mm |
| Pakkevægt | 18,4 kg |
| Andre funktioner | |
| Opbevaring af reservedele | 5 År |
| Design | |
| Produktfarve | Sort, Hvid |
| Markedspositionering | Forretning |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærm | LCD |
| Skærm diagonal | 6,78 cm (2.67") |
| Kontroltype | Berøring |
| Præstation | |
| Intern hukommelse | 256 MB |
| Funktioner | |
| Maksimal driftscyklus | 250 sider pr. måned |
| Duplex-funktioner | Udskriv |
| Antal printpatroner | 4 |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84433100 |
| Pallens bruttohøjde | 18,3 cm |
| Pallens bruttovægt | 170,3 kg |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 8 stk |
| Lag pr. palle | 4 stk |
| Produkter pr. palle | 8 stk |
| Kapacitet for input & output | |
| Samlet antal inputbakker | 1 |
| Samlet inputkapacitet | 250 ark |
| Samlet outputkapacitet | 100 ark |
| Automatisk dokumentføder (ADF) | Ja |
| Automatisk dokumentføder (ADF) indgangskapacitet | 50 ark |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | Blue Angel |
Relaterede varer
9.049,00 kr. (ex. moms: 7.239,20 kr.)
6.339,00 kr. (ex. moms: 5.071,20 kr.)
1.849,00 kr. (ex. moms: 1.479,20 kr.)
2.019,00 kr. (ex. moms: 1.615,20 kr.)
5.209,00 kr. (ex. moms: 4.167,20 kr.)
4.429,00 kr. (ex. moms: 3.543,20 kr.)
4.789,00 kr. (ex. moms: 3.831,20 kr.)
599,00 kr. (ex. moms: 479,20 kr.)









