| Diverse | |
|---|---|
| Producent | DELL |
| Display | |
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Fuld HD |
| Paneltype | IPS |
| Responstid | 8 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Understøttede grafikopløsninger | 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1600 x 1200 (UXGA), 1600 x 900, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Understøttede videotilstande | 480p, 576p, 720p, 1080p |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Responstid (hurtig) | 5 ms |
| Pixel pitch | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Pixeltæthed | 82 ppi |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 83 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 48 - 76 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal | 59,8 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,6 cm |
| Digital horisontal frekvens | 30 - 110 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 100 Hz |
| Overfladehårdhed | 3H |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
| Porte & Grænseflader | |
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort ud-version | 1.4 |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 1.4 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde (med stativ) | 610,7 mm |
| Dybde (med stativ) | 211,6 mm |
| Højde (med stativ) | 514,6 mm |
| Vægt (med stativ) | 4,6 kg |
| Bredde (uden stativ) | 610,7 mm |
| Dybde (uden stativ) | 55,1 mm |
| Højde (uden stativ) | 355 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3,09 kg |
| Facet bredde (side) | 6,4 mm |
| Facet bredde (øverste) | 6,4 mm |
| Facet bredde (bund) | 1,23 cm |
| Strømstyring | |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 17 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 16,9 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Strømforbrug (maks.) | 38 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Indgangsstrøm | 1.5 A |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 90% |
| Driftshøjde | 0 - 5000 m |
| Ikke-drift højde | 5000 - 12192 m |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 7,1 kg |
| Ergonomisk | |
| VESA montering | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 13 cm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -173 - 173° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 21° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Emballage indhold | |
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI |
| HDMI-kabellængde | 1,8 m |
| Andre funktioner | |
| Compliance-certifikater | RoHS |
| Design | |
| Markedspositionering | Kontor |
| Produktfarve | Sort |
| Frontkantfarve | Sort |
| Aftageligt stativ | Ja |
| Farve | Sort |
| Præstation | |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Multimedie | |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | ENERGY STAR, TCO |
| Indeholder ikke | Arsen, Kviksølv, PVC/BFR |
DELL Pro E2726HS computerskærm 68,6 cm (27″) 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
1.509,00 kr. (ex. moms: 1.207,20 kr.)
DELL Pro E2726HS. Skærm diagonal: 68,6 cm (27″), Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixel, HD-type: Fuld HD, Skærmteknologi: LCD, Responstid: 8 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Indbyggede højttaler(e). VESA montering, Højdejustering. Produktfarve: Sort
8 på lager
Varenummer (SKU): 210-BTPZ
Kategori: Skærme
Relaterede varer
3.339,00 kr. (ex. moms: 2.671,20 kr.)
1.799,00 kr. (ex. moms: 1.439,20 kr.)
2.659,00 kr. (ex. moms: 2.127,20 kr.)
1.379,00 kr. (ex. moms: 1.103,20 kr.)
1.079,00 kr. (ex. moms: 863,20 kr.)
4.069,00 kr. (ex. moms: 3.255,20 kr.)
2.379,00 kr. (ex. moms: 1.903,20 kr.)
1.999,00 kr. (ex. moms: 1.599,20 kr.)









