| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Lenovo |
| Display | |
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Paneltype | IPS |
| Responstid | 6 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Type af baggrundslys | LED |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 450 cd/m² |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Billedformat | 16:9 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 1000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Responstid (hurtig) | 4 ms |
| Pixel pitch | 0,1554 x 0,1554 mm |
| Pixeltæthed | 163 ppi |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | DisplayHDR 400 |
| Standard for farveskala | Adobe RGB |
| Farveområde | 99,1% |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
| Porte & Grænseflader | |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| USB-hub-version | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Antal upstream-porte | 1 |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 3 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 1 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ingen |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Antal Thunderbolt 3-porte | 2 |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
| Indbygget KVM switch | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde (med stativ) | 613,8 mm |
| Dybde (med stativ) | 219,9 mm |
| Højde (med stativ) | 556,4 mm |
| Vægt (med stativ) | 7 kg |
| Bredde (uden stativ) | 613,8 mm |
| Dybde (uden stativ) | 52,9 mm |
| Højde (uden stativ) | 368,8 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,4 kg |
| Facet bredde (side) | 2 mm |
| Facet bredde (øverste) | 2 mm |
| Facet bredde (bund) | 2,36 cm |
| Strømstyring | |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 47 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 35 W |
| Strømforbrug (maks.) | 240 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,5 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 26 W |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Netværk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 732 mm |
| Pakkedybde | 187 mm |
| Pakkehøjde | 510 mm |
| Pakkevægt | 12,8 kg |
| Ergonomisk | |
| VESA montering | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Akse | Ja |
| Drejelig | Ja |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Andre funktioner | |
| Certificering | ENERGY STAR Certified, TCO 9.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Gold, RoHS, TÜV Rheinland Eye Comfort |
| Design | |
| Markedspositionering | Hjem |
| Produktfarve | Sort |
| Farvenavn | Raven Black |
| Frontkantfarve | Sort |
| Præstation | |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Multimedie | |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 6 W |
| Indbygget mikrofon | Ja |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | TCO |
Lenovo ThinkVision P27u-20 computerskærm 68,6 cm (27″) 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort
4.869,00 kr. (ex. moms: 3.895,20 kr.)
Lenovo ThinkVision P27u-20. Skærm diagonal: 68,6 cm (27″), Skærmopløsning: 3840 x 2160 pixel, HD-type: 4K Ultra HD, Skærmteknologi: LED, Responstid: 6 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Indbyggede højttaler(e). Indbygget USB-hub, USB-hub-version: 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA montering, Højdejustering. Produktfarve: Sort
5 på lager
Varenummer (SKU): 62CBRAT6EU
Kategori: Skærme
Relaterede varer
4.179,00 kr. (ex. moms: 3.343,20 kr.)
1.079,00 kr. (ex. moms: 863,20 kr.)
2.529,00 kr. (ex. moms: 2.023,20 kr.)
2.269,00 kr. (ex. moms: 1.815,20 kr.)
1.999,00 kr. (ex. moms: 1.599,20 kr.)
7.389,00 kr. (ex. moms: 5.911,20 kr.)
2.259,00 kr. (ex. moms: 1.807,20 kr.)
1.409,00 kr. (ex. moms: 1.127,20 kr.)









