| Diverse | |
|---|---|
| Producent | ASUS |
| Display | |
| Skærm diagonal | 62,2 cm (24.5") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Fuld HD |
| Paneltype | Fast IPS |
| Responstid | 1 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Responstid (hurtig) | 0,3 ms |
| Pixel pitch | 0,2832 x 0,2802 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 54,4 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 30,3 cm |
| Digital horisontal frekvens | 300 - 300 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 240 Hz |
| Skærm diagonal (metrisk) | 64 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard for farveskala | sRGB |
| Farveområde | 99% |
| Porte & Grænseflader | |
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 2.3 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde (med stativ) | 559 mm |
| Dybde (med stativ) | 174 mm |
| Højde (med stativ) | 401 mm |
| Vægt (med stativ) | 3,4 kg |
| Bredde (uden stativ) | 559 mm |
| Dybde (uden stativ) | 62 mm |
| Højde (uden stativ) | 329 mm |
| Vægt (uden stativ) | 2,9 kg |
| Strømstyring | |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 19 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 18 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 620 mm |
| Pakkedybde | 170 mm |
| Pakkehøjde | 412 mm |
| Pakkevægt | 4,9 kg |
| Pakketype | Kasse |
| Ergonomisk | |
| VESA montering | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Højdejustering | Ingen |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 23° |
| Andre funktioner | |
| Reduktion af bevægelsessløring | Ja |
| Design | |
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Farve | Sort |
| Præstation | |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| AMD FreeSync | Ja |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Spiltilstand | Ja |
| Multimedie | |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
ASUS TUF Gaming VG259QM5A computerskærm 62,2 cm (24.5″) 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
1.479,00 kr. (ex. moms: 1.183,20 kr.)
ASUS TUF Gaming VG259QM5A. Skærm diagonal: 62,2 cm (24.5″), Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixel, HD-type: Fuld HD, Skærmteknologi: LCD, Responstid: 1 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Indbyggede højttaler(e). VESA montering. Produktfarve: Sort
21 på lager
Varenummer (SKU): 90LM0B90-B01O71
Kategori: Skærme
Relaterede varer
4.179,00 kr. (ex. moms: 3.343,20 kr.)
2.379,00 kr. (ex. moms: 1.903,20 kr.)
2.659,00 kr. (ex. moms: 2.127,20 kr.)
9.399,00 kr. (ex. moms: 7.519,20 kr.)
1.079,00 kr. (ex. moms: 863,20 kr.)
5.199,00 kr. (ex. moms: 4.159,20 kr.)
3.339,00 kr. (ex. moms: 2.671,20 kr.)
2.419,00 kr. (ex. moms: 1.935,20 kr.)









