| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Benq |
| Display | |
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Fuld HD |
| Paneltype | IPS |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1300:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Pixeltæthed | 93 ppi |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
| Porte & Grænseflader | |
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 1.4 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde (med stativ) | 540 mm |
| Dybde (med stativ) | 182 mm |
| Højde (med stativ) | 408 mm |
| Vægt (med stativ) | 3,93 kg |
| Bredde (uden stativ) | 540 mm |
| Dybde (uden stativ) | 61 mm |
| Højde (uden stativ) | 343 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3,54 kg |
| Strømstyring | |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 18 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 20 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 30 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Ergonomisk | |
| VESA montering | Ja |
| Slot til kabellås | Ingen |
| Højdejustering | Ingen |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| OSD-sprog | Arabisk, Forenklet kinesisk, Traditionelt kinesisk, Tjekkisk, Tysk, Hollandsk, Engelsk, Spansk, Fransk, Ungarsk, Italiensk, Japansk, Koreansk, Polsk, Portugisisk, Rumænsk, Russisk, Svensk |
| Design | |
| Markedspositionering | Hjem |
| Produktfarve | Sort |
| Farve | Sort |
| Præstation | |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Smart funktioner | ePaper |
| Multimedie | |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | ENERGY STAR, EPEAT Bronze, TCO |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
BenQ GW2490 computerskærm 60,5 cm (23.8″) 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort
1.069,00 kr. (ex. moms: 855,20 kr.)
BenQ GW2490. Skærm diagonal: 60,5 cm (23.8″), Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixel, HD-type: Fuld HD, Responstid: 5 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Indbyggede højttaler(e). VESA montering. Produktfarve: Sort
30 på lager
Varenummer (SKU): 9H.LLSLB.QBE
Kategori: Skærme
Relaterede varer
1.029,00 kr. (ex. moms: 823,20 kr.)
2.969,00 kr. (ex. moms: 2.375,20 kr.)
5.559,00 kr. (ex. moms: 4.447,20 kr.)
1.409,00 kr. (ex. moms: 1.127,20 kr.)
6.149,00 kr. (ex. moms: 4.919,20 kr.)
889,00 kr. (ex. moms: 711,20 kr.)
2.299,00 kr. (ex. moms: 1.839,20 kr.)
3.129,00 kr. (ex. moms: 2.503,20 kr.)









