| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Lenovo |
| Display | |
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Fuld HD |
| Paneltype | IPS |
| Responstid | 14 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Type af baggrundslys | W-LED |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke | 250 cd/m² |
| Skærmoverflade | Mat |
| Understøttede grafikopløsninger | 640 x 350, 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 800 (WXGA), 1366 x 768, 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 1200 (UXGA), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Billedformat | 4:3, 16:9 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Pixeltæthed | 92,6 ppi |
| Synlig størrelse, horisontal | 53,5 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 31,3 cm |
| Synlig størrelse, diagonal | 60,5 cm |
| Farveområde | 72% |
| 3D | Ingen |
| Porte & Grænseflader | |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Antal upstream-porte | 1 |
| DVI-port | Ingen |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde (med stativ) | 539,8 mm |
| Dybde (med stativ) | 282,3 mm |
| Højde (med stativ) | 509,4 mm |
| Vægt (med stativ) | 5,86 kg |
| Bredde (uden stativ) | 539,8 mm |
| Dybde (uden stativ) | 64,8 mm |
| Højde (uden stativ) | 399,4 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3,61 kg |
| Facet bredde (side) | 2 mm |
| Facet bredde (øverste) | 2 mm |
| Facet bredde (bund) | 2,21 cm |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (typisk) | 19 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 32 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 8 - 80% |
| Emballeringsdata | |
| Brugervejledning på CD-ROM | Ja |
| Ergonomisk | |
| VESA montering | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Justerbar højde (maks.) | 11 cm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | 0 - 90° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -45 - 45° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 30° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| Antal OSD sprog | 8 |
| Tynd Klient | |
| Tynd klient installeret | Ingen |
| Emballage indhold | |
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Hurtig start guide | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Andre funktioner | |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| TV-tuner, integreret | Ingen |
| Certificering | China Energy Label Tier 1, EU RoHS, China RoHS, Turkey RoHS, Ukraine RoHS |
| Supplied AC adapter type | LED, N |
| Design | |
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
| Farvenavn | Black |
| Farve | Sort |
| Præstation | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64 |
| Multimedie | |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
| Megapixel | 2 MP |
| Indbygget mikrofon | Ja |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
Lenovo 10QYPAT1UK computerskærm 60,5 cm (23.8″) 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
2.439,00 kr. (ex. moms: 1.951,20 kr.)
Lenovo 10QYPAT1UK. Skærm diagonal: 60,5 cm (23.8″), Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixel, HD-type: Fuld HD, Skærmteknologi: LED, Skærmoverflade: Mat, Responstid: 14 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Indbyggede højttaler(e). Indbygget USB-hub. VESA montering. Produktfarve: Sort
5 på lager
Varenummer (SKU): 10QYPAT1EU
Kategori: Skærme
Relaterede varer
2.969,00 kr. (ex. moms: 2.375,20 kr.)
2.409,00 kr. (ex. moms: 1.927,20 kr.)
2.039,00 kr. (ex. moms: 1.631,20 kr.)
3.339,00 kr. (ex. moms: 2.671,20 kr.)
1.599,00 kr. (ex. moms: 1.279,20 kr.)
1.999,00 kr. (ex. moms: 1.599,20 kr.)
6.149,00 kr. (ex. moms: 4.919,20 kr.)
1.799,00 kr. (ex. moms: 1.439,20 kr.)









