Denne skærm giver effektivitet på professionelt niveau. Ikke alene er den udstyret med vigtige funktioner, men den har også dem, der skiller sig ud, som en opdateringshastighed på 120 Hz, SoftBlue, Flicker-Free og VESA-montering, og meget mere.
Philips 2000 series 24B2N2200/00 computerskærm 60,5 cm (23.8″) 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
819,00 kr. (ex. moms: 655,20 kr.)
Philips 2000 series 24B2N2200/00. Skærm diagonal: 60,5 cm (23.8″), Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixel, HD-type: Fuld HD, Skærmteknologi: LCD, Responstid: 4 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Indbyggede højttaler(e). VESA montering. Produktfarve: Sort
27 på lager
Varenummer (SKU): 24B2N2200/00
Kategori: Skærme
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Philips |
| Display | |
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Fuld HD |
| Paneltype | IPS |
| Responstid | 4 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 120 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Type af baggrundslys | W-LED |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 50000000:1 |
| Dynamisk kontrastforhold marketing navn | SmartContrast |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Pixeltæthed | 93 ppi |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 85 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 48 - 75 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal | 52,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 29,6 cm |
| Digital horisontal frekvens | 30 - 140 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 120 Hz |
| Skærm diagonal (metrisk) | 60,47 cm |
| DDC/CI | Ja |
| Tågehastighed | 25% |
| Overfladehårdhed | 3H |
| Farvedybde | 8 Bit |
| sRGB-dækning (typisk) | 110% |
| NTSC-dækning (typisk) | 96% |
| Vis sRGB | Ja |
| Porte & Grænseflader | |
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort ud-version | 1.2 |
| Lydindgang | Ja |
| Lydudgang | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 1.4 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde (med stativ) | 542 mm |
| Dybde (med stativ) | 181 mm |
| Højde (med stativ) | 425 mm |
| Vægt (med stativ) | 2,91 kg |
| Bredde (uden stativ) | 542 mm |
| Dybde (uden stativ) | 46 mm |
| Højde (uden stativ) | 320 mm |
| Vægt (uden stativ) | 2,63 kg |
| Strømstyring | |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | B |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 9 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 11,42 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 8,2 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Driftshøjde | 0 - 3658 m |
| Ikke-drift højde | 3658 - 12192 m |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 600 mm |
| Pakkedybde | 123 mm |
| Pakkehøjde | 420 mm |
| Pakkevægt | 4,9 kg |
| Ergonomisk | |
| VESA montering | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Højdejustering | Ingen |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 25° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| OSD-sprog | Forenklet kinesisk, Traditionelt kinesisk, Tjekkisk, Tysk, Hollandsk, Engelsk, Spansk, Finsk, Fransk, Græsk, Ungarsk, Italiensk, Japansk, Koreansk, Polsk, Portugisisk, Russisk, Svensk, Tyrkisk, Ukrainsk |
| Antal OSD sprog | 21 |
| Plug and play | Ja |
| LED-indikatorer | Drift, Standby |
| Emballage indhold | |
| Stativ inkluderet | Ja |
| Andre funktioner | |
| Udvendigt finish type | Tekstureret |
| Ingen tungmetaller | Hg (kviksølv) |
| EasyRead-tilstand | Ja |
| LowBlue tilstand | Ja |
| (cdm) Software / funktion | SmartControl |
| Compliance-certifikater | RoHS, TÜV mark |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 70000 t |
| Billedforbedring | SmartImage |
| Myndighedsgodkendelser | CB, CE Marking, CEL, CCC, CECP, UKCA, EMF, FCC, ICES-003, EPA |
| Adaptiv synkronisering | Ja |
| Design | |
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
| Præstation | |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Komponent video synkronisering | Separat synkronisering, Sync-on-green (SOG) |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Multimedie | |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
| Genbrug af data | |
| Genanvendelige emballeringsmaterialer | 100% |
| Genbrugsplast | 85% |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | ENERGY STAR, EPEAT |
| Indeholder ikke | Kviksølv, PVC/BFR |
Relaterede varer
2.619,00 kr. (ex. moms: 2.095,20 kr.)
3.129,00 kr. (ex. moms: 2.503,20 kr.)
2.039,00 kr. (ex. moms: 1.631,20 kr.)
1.409,00 kr. (ex. moms: 1.127,20 kr.)
9.399,00 kr. (ex. moms: 7.519,20 kr.)
2.969,00 kr. (ex. moms: 2.375,20 kr.)
7.199,00 kr. (ex. moms: 5.759,20 kr.)
4.289,00 kr. (ex. moms: 3.431,20 kr.)









