| Diverse | |
|---|---|
| Producent | ASUS |
| Display | |
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Fuld HD |
| Paneltype | IPS |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Type af baggrundslys | LED |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 52,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 29,6 cm |
| Digital horisontal frekvens | 24 - 84 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 75 Hz |
| Porte & Grænseflader | |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Antal upstream-porte | 1 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 1 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 60 W |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 1.4 |
| Opladningsport type | USB Type-C |
| DC-in-stik | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde (med stativ) | 539,3 mm |
| Dybde (med stativ) | 302,2 mm |
| Højde (med stativ) | 711,4 mm |
| Vægt (med stativ) | 4,84 kg |
| Bredde (uden stativ) | 539,3 mm |
| Dybde (uden stativ) | 23,6 mm |
| Højde (uden stativ) | 346,3 mm |
| Vægt (uden stativ) | 2,85 kg |
| Strømstyring | |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 14 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 13 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 600 mm |
| Pakkedybde | 124 mm |
| Pakkehøjde | 426 mm |
| Pakkevægt | 7,6 kg |
| Pakketype | Kasse |
| Ergonomisk | |
| VESA montering | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Justerbar højde (maks.) | 18 cm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | 0 - 90° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -90 - 90° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
| Emballage indhold | |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI, USB Type-C |
| Strømadapter inkluderet | Ja |
| Design | |
| Markedspositionering | Hjem |
| Produktfarve | Sort |
| Præstation | |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Spiltilstand | Ja |
| Multimedie | |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
ASUS ZenScreen MB249C computerskærm 60,5 cm (23.8″) 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
3.789,00 kr. (ex. moms: 3.031,20 kr.)
ASUS ZenScreen MB249C. Skærm diagonal: 60,5 cm (23.8″), Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixel, HD-type: Fuld HD, Skærmteknologi: LED, Responstid: 5 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Indbyggede højttaler(e). Indbygget USB-hub. VESA montering, Højdejustering. Produktfarve: Sort
23 på lager
Varenummer (SKU): 90LM0865-B01170
Kategori: Skærme
Relaterede varer
3.759,00 kr. (ex. moms: 3.007,20 kr.)
2.969,00 kr. (ex. moms: 2.375,20 kr.)
1.409,00 kr. (ex. moms: 1.127,20 kr.)
1.999,00 kr. (ex. moms: 1.599,20 kr.)
2.379,00 kr. (ex. moms: 1.903,20 kr.)
2.299,00 kr. (ex. moms: 1.839,20 kr.)
1.209,00 kr. (ex. moms: 967,20 kr.)
7.719,00 kr. (ex. moms: 6.175,20 kr.)









