| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Samsung |
| Display | |
| Skærm diagonal | 94 cm (37") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Paneltype | VA |
| Responstid | 1 ms |
| Skærm form | Kurvet |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 165 Hz |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 350 cd/m² |
| Vis lysstyrke (min.) | 280 cd/m² |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 1000R |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Synlig størrelse, horisontal | 80,8 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 45,5 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 92 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | DisplayHDR 600, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
| Farveskala DCI-P3 | 90% |
| Porte & Grænseflader | |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| HDCP | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde (med stativ) | 816 mm |
| Dybde (med stativ) | 303,8 mm |
| Højde (med stativ) | 674,4 mm |
| Vægt (med stativ) | 11,2 kg |
| Bredde (uden stativ) | 816 mm |
| Dybde (uden stativ) | 170,8 mm |
| Højde (uden stativ) | 483,2 mm |
| Vægt (uden stativ) | 7,2 kg |
| Strømstyring | |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 39 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 125 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 39 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 45 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
| Emballeringsdata | |
| Stativ type | HAS-stativ |
| Pakkebredde | 911 mm |
| Pakkedybde | 579 mm |
| Pakkehøjde | 240 mm |
| Pakkevægt | 15,1 kg |
| Ergonomisk | |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Justerbar højde (maks.) | 12 cm |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -20 - 20° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
| Billede-i-billede | Ja |
| Emballage indhold | |
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | DisplayPort, HDMI, Strøm, USB Type-A til USB Type-B |
| Strømkabellængde | 1,5 m |
| Andre funktioner | |
| Brandspecifikke teknologier | Black Equalizer |
| Samsung Eye sparetilstand | Ja |
| Auto source switch+ | Ja |
| Fabriksindstilling | Ja |
| Off Timer Plus | Ja |
| Rapport om fabrikskalibreringer | Ja |
| VirtueltAIM-punkt | Ja |
| Design | |
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Farve | Sort |
| Præstation | |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Spilfunktioner | Super Arena Gaming UX |
| Multimedie | |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
Samsung G75F computerskærm 94 cm (37″) 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LCD Sort
5.929,00 kr. (ex. moms: 4.743,20 kr.)
Samsung G75F. Skærm diagonal: 94 cm (37″), Skærmopløsning: 3840 x 2160 pixel, HD-type: 4K Ultra HD, Skærmteknologi: LCD, Responstid: 1 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Indbygget USB-hub, USB-hub-version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA montering, Højdejustering. Produktfarve: Sort
8 på lager
Varenummer (SKU): LS37FG756EUXEN
Kategori: Skærme
Relaterede varer
1.619,00 kr. (ex. moms: 1.295,20 kr.)
2.969,00 kr. (ex. moms: 2.375,20 kr.)
2.409,00 kr. (ex. moms: 1.927,20 kr.)
1.359,00 kr. (ex. moms: 1.087,20 kr.)
4.069,00 kr. (ex. moms: 3.255,20 kr.)
7.199,00 kr. (ex. moms: 5.759,20 kr.)
3.759,00 kr. (ex. moms: 3.007,20 kr.)
2.379,00 kr. (ex. moms: 1.903,20 kr.)









