| Diverse | |
|---|---|
| Producent | ASUS |
| Display | |
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Quad HD |
| Paneltype | IPS |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 3000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Pixel pitch | 0,233 x 0,233 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 59,8 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,6 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard for farveskala | sRGB |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
| Porte & Grænseflader | |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Antal downstream-porte | 4 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 4 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort ud-version | 1.2 |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 1.4 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde (med stativ) | 613,5 mm |
| Dybde (med stativ) | 224 mm |
| Højde (med stativ) | 529,5 mm |
| Vægt (med stativ) | 5,48 kg |
| Bredde (uden stativ) | 613,5 mm |
| Dybde (uden stativ) | 48 mm |
| Højde (uden stativ) | 358,5 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3,5 kg |
| Strømstyring | |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | C |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 13 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 37 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 19 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 694 mm |
| Pakkedybde | 143 mm |
| Pakkehøjde | 460 mm |
| Pakkevægt | 8,5 kg |
| Pakketype | Kasse |
| Ergonomisk | |
| VESA montering | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Justerbar højde (maks.) | 15 cm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | 90 - -90° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | 180 - -180° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 35 - -5° |
| Emballage indhold | |
| Stativ inkluderet | Ja |
| Andre funktioner | |
| Brandspecifikke teknologier | Øjenpleje+, SPLENDID |
| Design | |
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
| Aftageligt stativ | Ja |
| Præstation | |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Multimedie | |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
ASUS BE27AQ computerskærm 68,6 cm (27″) 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Sort
1.899,00 kr. (ex. moms: 1.519,20 kr.)
ASUS BE27AQ. Skærm diagonal: 68,6 cm (27″), Skærmopløsning: 2560 x 1440 pixel, HD-type: Quad HD, Skærmteknologi: LCD, Responstid: 5 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Indbyggede højttaler(e). Indbygget USB-hub, USB-hub-version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA montering, Højdejustering. Produktfarve: Sort
9 på lager
Varenummer (SKU): 90LM03I1-B01171
Kategori: Skærme
Relaterede varer
2.069,00 kr. (ex. moms: 1.655,20 kr.)
2.039,00 kr. (ex. moms: 1.631,20 kr.)
1.409,00 kr. (ex. moms: 1.127,20 kr.)
2.409,00 kr. (ex. moms: 1.927,20 kr.)
1.619,00 kr. (ex. moms: 1.295,20 kr.)
2.619,00 kr. (ex. moms: 2.095,20 kr.)
1.799,00 kr. (ex. moms: 1.439,20 kr.)
2.419,00 kr. (ex. moms: 1.935,20 kr.)









