| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Magenta |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | Ecotank ET-5880, EcoTank ET-5850, EcoTank ET-5800, EcoTank ET-16650, EcoTank ET-16600 |
| Farve blæk sidekapacitet | 6000 Sider |
| Farve blæk volumen | 70 ml |
| Blækteknologi | Pigment |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet |
| Oprindelsesland | Indonesien |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 59 mm |
| Pakkedybde | 175 mm |
| Pakkehøjde | 58 mm |
| Pakkevægt | 130 g |
| Pakketype | Kasse |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 8715946679822 |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 0 g |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 480 mm |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 310 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 150 mm |
| Produkter pr. palle | 1350 stk |
| Pallens bruttovægt | 0 g |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 30 stk |
| Produkter pr. palle (UK) | 1890 stk |
| Pallevægt (UK) | 0 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Epson EcoTank 113 Magenta 6000 sider Blækrefi
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
667254
1 på lager
Varenummer (SKU): instore-C13T06B340
Kategorier: Blækpatroner, På Lager i Butik
| _protected | Yes |
|---|
Relaterede varer
På lager i butik!
39,00 kr. (ex. moms: 31,20 kr.)
På lager i butik!
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
På lager i butik!
99,00 kr. (ex. moms: 79,20 kr.)
På lager i butik!
119,00 kr. (ex. moms: 95,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
På lager i butik!
79,00 kr. (ex. moms: 63,20 kr.)







