| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| Batteritype | Engangsbatteri |
| Batteristørrelse(r) | CR2032 |
| Batteriteknologi | Lithium |
| Batterispænding | 3 V |
| Numre af batterier medfølger | 4 stk |
| Antal battericeller | 4 |
| Produktfarve | Sølv |
| Højde | 3,2 mm |
| Diameter | 2 cm |
| Vægt | 2,8 g |
| Pakketype | Blister |
| EAN/UPC/GTIN (emballage) | 0023942495338 |
Verbatim LITHIUM BATTERY CR2032 3V 4 PACK
65,00 kr. (ex. moms: 52,00 kr.)
674954
13 på lager
Varenummer (SKU): instore-49533
Kategori: På Lager i Butik
| _protected | Yes |
|---|
Relaterede varer
På lager i butik!
99,00 kr. (ex. moms: 79,20 kr.)
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
På lager i butik!
349,00 kr. (ex. moms: 279,20 kr.)
På lager i butik!
399,00 kr. (ex. moms: 319,20 kr.)
På lager i butik!
29,00 kr. (ex. moms: 23,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)








