| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| Passende til rumtype | M.2 NVMe SSD |
| Type | Køleplade/køler |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Aluminium |
| Bredde | 24,2 mm |
| Dybde | 73 mm |
| Højde | 10,5 mm |
| Vægt | 40,5 g |
| Pakkebredde | 25 mm |
| Pakkedybde | 78 mm |
| Pakkehøjde | 14 mm |
| Pakkevægt | 44 g |
| Termisk pude inkluderet | Ja |
ARCTIC M2 Pro – Heatsink for M.2 2280 form factor
89,00 kr. (ex. moms: 71,20 kr.)
683722
1 på lager
Varenummer (SKU): instore-ACOTH00001A
Kategori: På Lager i Butik
| _protected | Yes |
|---|
Relaterede varer
På lager i butik!
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
På lager i butik!
249,00 kr. (ex. moms: 199,20 kr.)
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
På lager i butik!
39,00 kr. (ex. moms: 31,20 kr.)
-50%
På lager i butik!
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
-13%
På lager i butik!
På lager i butik!
49,00 kr. (ex. moms: 39,20 kr.)









