| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| Kabellængde | 1,5 m |
| Understøttet placering | Indendørs |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| AC stikkontakt typer | Type F |
| Strømstiktype | Type F |
| Tænd- og slukkontakt med lys | Ja |
| Produktfarve | Hvid |
| Certificering | VDE, RoHS, CE |
| AC udgange, antal | 6 AC stikkontakt(er) |
| Antal USB-porte | 0 |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 230 V |
| Strøm (maks.) | 16 A |
| Vægt | 750 g |
| Garantiperiode | 25 År |
| Compliance-certifikater | CE, RoHS, VDE |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Pakkebredde | 351 mm |
| Pakkedybde | 137 mm |
| Pakkehøjde | 68 mm |
| Pakkevægt | 750 g |
6-way Schuko Power Strip , on/off switch 1.5M, White
99,00 kr. (ex. moms: 79,20 kr.)
689143
1 på lager
Varenummer (SKU): instore-MC-GRU00615W
Kategori: På Lager i Butik
| _protected | Yes |
|---|
Relaterede varer
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
På lager i butik!
399,00 kr. (ex. moms: 319,20 kr.)
På lager i butik!
269,00 kr. (ex. moms: 215,20 kr.)
På lager i butik!
TP-Link RE505X AX1500 Wi-Fi 6 Range Extender WiFi-rækkeviddeforlænger, GigE, Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz
559,00 kr. (ex. moms: 447,20 kr.)
På lager i butik!
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)








