| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| Produktfarve | Sort |
| Oplader, kompabilitet | Universel |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærmtype | LCD |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Indbygget lommelygte | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Vandtæt |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP54 |
| Batterikapacitet | 10000 mAh |
| Opladningskilde | Solar, USB |
| Hurtig opladning | Ja |
| Batterikapacitet | 37 Wh |
| Trådløs opladning | Ja |
| Hurtig opladningsteknologi | Programmable Power Supply (PPS) |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 18 W |
| Inputgrænseflade | USB Type-C |
| USB Type-A-stik | Ja |
| USB Type-C stik | Ja |
| Indgangsspænding | 5 / 9 / 12 V |
| Indgangsstrøm | 3 / 2 / 1.5 A |
| Port 1 udgangseffekt | 20 W |
| Port 2 udgangseffekt | 22,5 W |
| Trådløs opladning | 15 W |
| Udgangsspænding | 4.5 / 5 / 9 / 12 V |
| Udgangsstrøm | 5 A |
| Port 1 udgangsstrøm | 3 A |
| Port 2 udgangsstrøm | 5 A |
| Solcellepanel strøm | 8 W |
| Solcellepanel spænding | 5 V |
| Solpanel strøm | 1600 mA |
| Bredde | 98 mm |
| Dybde | 41 mm |
| Højde | 172 mm |
| Vægt | 550 g |
| USB Type-C kabellængde | 30 cm |
| Kabler inkluderet | USB Type-C til USB Type-C |
| Brugervejledning | Ja |
| Pakkebredde | 180 mm |
| Pakkedybde | 70 mm |
| Pakkehøjde | 200 mm |
| Pakkevægt | 700 g |
| Garantiperiode | 5 År |
Sandberg Solar PowerBank – Trådløs opladningspude/sol-power bank – 5-panel – 10000 mAh – 37 Wh – 22.5 Watt – 1.67 A – PD/PPS 3.3 – 2 output-stikforbindelser (USB, 24 pin USB-C)
659,00 kr. (ex. moms: 527,20 kr.)
Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 10000. Batterikapacitet: 10000 mAh, Hurtig opladningsteknologi: Programmable Power Supply (PPS), Trådløs opladning. Udgangsstrøm: 5 A. Produktfarve:
Solar 5-Panel Powerbank 10000 er kombinationen af en kraftig powerbank på 10000 mAh og et foldbart solpanel, så du hurtigt og effektivt kan genoplade powerbanken under sollys. Lad powerbanken op hjemmefra og læg den ud i solen, så tit du har mulighed for det. Så kan du altid få strøm til mobilt udstyr, uanset hvor langt væk du er fra en stikkontakt.
2 på lager








