| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| Kabellængde | 15 m |
| Standard for kabler | Cat6 |
| Kabelafskærmning | F/UTP (FTP) |
| Stik 1 | RJ-45 |
| Stik 2 | RJ-45 |
| Produktfarve | Hvid |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Materiale for kapper | Lav røg ingen halogen (LSZH) |
| Ledertype | Strandet |
| Ledningsmateriale | Kobber |
| AWG-ledningsstørrelse | 26/7 |
| Dataoverførselshastighed | 10000 Mbit/s |
| Frekvens | 250 MHz |
| Indeholder ikke | Halogen |
| Compliance-certifikater | RoHS |
| Ydre diameter | 6 mm |
| Vægt | 570 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 257 mm |
| Pakkedybde | 201 mm |
| Pakkehøjde | 78 mm |
| Pakkevægt | 572 g |
| Antal | 1 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Tekniske funktioner | Kink Protection, strain relief and Latch Protection |
F/UTP CAT6 15m White LSZH, Outer Shield : Foil screening 4x2xAWG 26, CU
189,00 kr. (ex. moms: 151,20 kr.)
701885
20 på lager
Varenummer (SKU): instore-STP615W
Kategori: På Lager i Butik
| _protected | Yes |
|---|
Relaterede varer
På lager i butik!
99,00 kr. (ex. moms: 79,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
På lager i butik!
349,00 kr. (ex. moms: 279,20 kr.)
På lager i butik!
99,00 kr. (ex. moms: 79,20 kr.)
På lager i butik!
399,00 kr. (ex. moms: 319,20 kr.)
På lager i butik!
249,00 kr. (ex. moms: 199,20 kr.)
På lager i butik!
89,00 kr. (ex. moms: 71,20 kr.)
På lager i butik!
119,00 kr. (ex. moms: 95,20 kr.)









