| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| Formål | Universel |
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Indgangsspænding | 110-230 V |
| Indgangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Udgangseffekt | 90 W |
| Udgangsspænding | 15-20 V |
| Stærkstrøm typen | AC-to-DC |
| Indgangsstrøm | 1.8 A |
| Udgangsstrøm | 4,7 A |
| Strømbeskyttelsesfunktioner | Overbelastning, Kortslutning |
| Kapabilitet | Acer, Advent, Alphatop, AST,Asus, BenQ, Compaq, Digital, Fujitsu, Gateway, Gericom, Hitachi, HP/HPE, IBM, Lenovo, LG, Maxdata, Medion, MiTAC, MSI, NEC, Packard Bell, Sony, Toshiba, Tsunami, Vega, Zepto |
| Automatisk justering af udgangsspænding | Ja |
| Indgående driftsspænding (min.) | 100 V |
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm | 5 A |
| Stik | Multiple |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB udgangsstrøm | 2 A |
| USB udgangsspænding | 5 V |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Plast |
| Husets farve | Sort |
| Velegnet til indendørsbrug | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ingen |
| Nem at installere | Ja |
| Compliance-certifikater | CE |
| Certificering | CE |
| Bredde | 190 mm |
| Dybde | 127 mm |
| Højde | 57 mm |
| Vægt | 400 g |
| Pakkebredde | 190 mm |
| Pakkedybde | 127 mm |
| Pakkehøjde | 57 mm |
| Pakkevægt | 424 g |
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Inkluderede strømstik typer | EU |
| Strøm | 90 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,21 W |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85044090 |
| Oprindelsesland | Kina |
| Beskyttelse mod overspænding | Ja |
| Batterier inkluderet | Ingen |
| Beskyttelse, kortslutning | Ja |
| Stik 1 dimensioner | Multiple |
CoreParts Universal Laptop Power Adapter, 90W 18,5-20V 4.5-4.7A Plug: Multi DC Tips 17 pcs
499,00 kr. (ex. moms: 399,20 kr.)
701891
3 på lager
Varenummer (SKU): instore-MBXUN-90W-AC0001
Kategori: På Lager i Butik
| _protected | Yes |
|---|
Relaterede varer
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
På lager i butik!
TP-Link RE505X AX1500 Wi-Fi 6 Range Extender WiFi-rækkeviddeforlænger, GigE, Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz
559,00 kr. (ex. moms: 447,20 kr.)
På lager i butik!
119,00 kr. (ex. moms: 95,20 kr.)
På lager i butik!
89,00 kr. (ex. moms: 71,20 kr.)
På lager i butik!
39,00 kr. (ex. moms: 31,20 kr.)
På lager i butik!
349,00 kr. (ex. moms: 279,20 kr.)







