| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| USB version | USB 2.0 |
| Stik 1 | USB A |
| Stik 2 | USB B |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Produktfarve | Sort |
| Stik køn | Hanstik/Hanstik |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| AWG-ledningsstørrelse | 28 |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Nikkel |
| Kabel kappemateriale | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Ledningsmateriale | Kobber |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 480 Mbit/s |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 0,48 Gbit/sek. |
| Plug and play | Ja |
| Kabellængde | 1,8 m |
| Vægt | 50 g |
| Pakkebredde | 200 mm |
| Pakkedybde | 133 mm |
| Pakkehøjde | 21 mm |
| Pakkevægt | 60 g |
| Compliance-certifikater | RoHS |
| Oprindelsesland | Kina |
USB2.0 A-B 1.8m M-M, Black, Hi-Speed Cable
59,00 kr. (ex. moms: 47,20 kr.)
709513
3 på lager
Varenummer (SKU): instore-USBAB2B
Kategori: På Lager i Butik
| _protected | Yes |
|---|
Relaterede varer
På lager i butik!
99,00 kr. (ex. moms: 79,20 kr.)
På lager i butik!
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
På lager i butik!
79,00 kr. (ex. moms: 63,20 kr.)
På lager i butik!
89,00 kr. (ex. moms: 71,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
På lager i butik!
399,00 kr. (ex. moms: 319,20 kr.)
-13%
På lager i butik!








