| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | DCP-T580DW, DCP-T583DW, DCP-T780DW |
| Sort blæk sidekapacitet | 7500 Sider |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Dimensioner (BxDxH) | 50 x 115 x 50 mm |
| Pakkebredde | 56 mm |
| Pakkedybde | 123 mm |
| Pakkehøjde | 55,5 mm |
| Pakkevægt | 250 g |
| Vægt | 166 g |
Brother BTD180BK Black Ink Bottle
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
Brother BTD180BK. Type: Original, Udskrivning af farver: , Mærke kompatibilitet: Brother. Antal pr. pakke: 1 stk, Dimensioner (BxDxH): 50 x 115 x 50 mm, Pakkebredde: 56 mm
Den originale Brother BTD180BK sorte blækflaske er designet til at sikre kvalitetsdokumenter, hver gang du printer, og giver en superhøj ydelse på 7.500 sider, så du ikke skal fylde blæk på så ofte. Du skal bare fylde blækbeholderen op og nyde holdbare udskrifter i professionel kvalitet.
2 på lager









