| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Blå, Magenta, Gul |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | DCP-T580DW, DCP-T583DW, DCP-T780DW |
| Farve blæk sidekapacitet | 5000 Sider |
| Antal pr. pakke | 3 stk |
| Dimensioner (BxDxH) | 40 x 100 x 45 mm |
| Pakkebredde | 56 mm |
| Pakkedybde | 123 mm |
| Pakkehøjde | 55,5 mm |
| Pakkevægt | 389 g |
| Vægt | 259 g |
Brother CMY value pack ink, 3 bottles, each 5K
249,00 kr. (ex. moms: 199,20 kr.)
710024
2 på lager
Varenummer (SKU): instore-BTD180CLVAL
Kategorier: Blækpatroner, På Lager i Butik
| _protected | Yes |
|---|
Relaterede varer
På lager i butik!
99,00 kr. (ex. moms: 79,20 kr.)
På lager i butik!
TP-Link RE505X AX1500 Wi-Fi 6 Range Extender WiFi-rækkeviddeforlænger, GigE, Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz
559,00 kr. (ex. moms: 447,20 kr.)
På lager i butik!
69,00 kr. (ex. moms: 55,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
På lager i butik!
49,00 kr. (ex. moms: 39,20 kr.)
-13%
På lager i butik!
På lager i butik!
99,00 kr. (ex. moms: 79,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)








