| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade | USB Type-A/USB Type-C |
| Grænseflade | Ethernet |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| USB-stik formfaktor | Lige |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 2500 Mbit/s |
| Netværksstandarder | IEEE 802.3x |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet-grænsefladetype | 2.5 Gigabit Ethernet, Hurtigt ethernet, Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Fuld duplex | Ja |
| Intern | Ingen |
| Komponent til | PC/Laptop |
| Produktfarve | Grå |
| Chipsæt | RTL8156B |
| USB-drevet | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Bredde | 62,2 mm |
| Dybde | 27 mm |
| Højde | 14,7 mm |
| Vægt | 42 g |
| Pakkebredde | 81 mm |
| Pakkedybde | 21 mm |
| Pakkehøjde | 164 mm |
| Pakkevægt | 57 g |
| Garantiperiode | 5 År |
| Compliance-certifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA |
Sandberg USB-C to 2.5G Ethernet Adapter
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
Sandberg 136-68. Forbindelsesteknologi: Ledningsført, Værtsgrænseflade: USB Type-A/USB Type-C, Grænseflade: Ethernet. Maksimal dataoverførselshastighed: 2500 Mbit/s. USB-drevet. Produktfarve: Space Grey
Sandberg USB-C/A 2.5 GbE RJ45 Adapter giver dig ultrahurtig netværksforbindelse med hastigheder op til 2.5 Gbps. Perfekt til både USB-C og USB-A enheder, så du nemt kan opgradere din laptop, PC eller tablet med stabil og lynhurtig kablet internetforbindelse. Ideel til streaming, gaming, store filoverførsler og alt andet, der kræver maksimal båndbredde.
5 på lager









