| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| Kapacitet | 64 GB |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kompatible operativsystemer | Windows XP +; Mac OS 9.0+; Linux 2.4.0+ |
| Formfaktor | Uden hætte |
| Produktfarve | Grå |
| Fingeraftrykslæser | Ingen |
| PIN-kode-sikret adgang | Ingen |
| Beskyttelse af adgangskode | Ingen |
| Bredde | 38 mm |
| Dybde | 4,5 mm |
| Højde | 17 mm |
| Vægt | 5,4 g |
| Pakkebredde | 100 mm |
| Pakkedybde | 10 mm |
| Pakkehøjde | 132 mm |
| Pakkevægt | 15,3 g |
| Pakketype | Blister |
Philips FM64FD165B Moon edition 3.1 64GB USB
119,00 kr. (ex. moms: 95,20 kr.)
717452
11 på lager
Varenummer (SKU): instore-FM64FD165B/00
Kategori: På Lager i Butik
| _protected | Yes |
|---|
Relaterede varer
På lager i butik!
119,00 kr. (ex. moms: 95,20 kr.)
På lager i butik!
89,00 kr. (ex. moms: 71,20 kr.)
På lager i butik!
39,00 kr. (ex. moms: 31,20 kr.)
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
-50%
På lager i butik!
På lager i butik!
79,00 kr. (ex. moms: 63,20 kr.)
På lager i butik!
159,00 kr. (ex. moms: 127,20 kr.)







