| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 1 x 16 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR5 |
| Komponent til | PC/server |
| Hukommelse form faktor | 288-pin DIMM |
| Fejlkorrigerende kode | Ja |
| On-Die ECC | Ja |
| Maksimal blænderåbning | 40 |
| Hukommelsesur hastighed | 4800 MHz |
| Pufret hukommelsestype | Unregistered (unbuffered) |
| Hukommelsesspænding | 1.1 V |
| Modulkonfiguration | 2048M x 8 |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Pakketype | Bakke |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |
A-Data RAM DDR5-4800 – 16GB – CL40 – Single Channel – Desktop
1.699,00 kr. (ex. moms: 1.359,20 kr.)
717709
3 på lager
Varenummer (SKU): instore-AD5U480016G-S
Kategorier: Hukommelse, På Lager i Butik, RAM / Hukommelse
Tags: hukommelse-lager, RAM
| _protected | Yes |
|---|
Relaterede varer
På lager i butik!
349,00 kr. (ex. moms: 279,20 kr.)
-50%
På lager i butik!
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
På lager i butik!
79,00 kr. (ex. moms: 63,20 kr.)
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
På lager i butik!
49,00 kr. (ex. moms: 39,20 kr.)
-13%
På lager i butik!
På lager i butik!
39,00 kr. (ex. moms: 31,20 kr.)











