| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| USB version | USB 3.2 Gen 2×2 |
| Stik 1 | USB C |
| Stik 2 | USB C |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Produktfarve | Sort |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Vinklet |
| Kabeltype | Rundt kabel |
| Hurtig opladning | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 100 W |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| Indgangsspænding | 20 V |
| Indgående strøm (maks.) | 5 A |
| Kabellængde | 0,5 m |
| Vægt | 24 g |
| Pakkevægt | 29 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
USB-C to USB-C Premium cable , 0.5m, 100W, 20Gbps, USB 3.2 Gen 2×2, Angled
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
717712
9 på lager
Varenummer (SKU): instore-USB3.2CC005-A
Kategori: På Lager i Butik
| _protected | Yes |
|---|
Relaterede varer
På lager i butik!
249,00 kr. (ex. moms: 199,20 kr.)
På lager i butik!
TP-Link RE505X AX1500 Wi-Fi 6 Range Extender WiFi-rækkeviddeforlænger, GigE, Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz
559,00 kr. (ex. moms: 447,20 kr.)
På lager i butik!
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
På lager i butik!
89,00 kr. (ex. moms: 71,20 kr.)
På lager i butik!
49,00 kr. (ex. moms: 39,20 kr.)
På lager i butik!
99,00 kr. (ex. moms: 79,20 kr.)
På lager i butik!
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)









