| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| Kabellængde | 0,1 m |
| Stik 1 | USB Type-C |
| Stik 2 | HDMI |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hunstik |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Højre |
| Strømkilde | USB |
| Produktfarve | Sort, Sølv |
| Plug and play | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Driftstemperatur (T-T) | 5 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 0 – 60 °C |
| Vægt | 25 g |
| Bredde | 24 mm |
| Dybde | 55 mm |
| Højde | 10 mm |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
VERBATIM USB-C to HDMI 4K Adapter USB 3.1 GEN1 10cm Cable
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
721581
9 på lager
Varenummer (SKU): instore-VER49143
Kategori: På Lager i Butik
| _protected | Yes |
|---|
Relaterede varer
På lager i butik!
29,00 kr. (ex. moms: 23,20 kr.)
På lager i butik!
39,00 kr. (ex. moms: 31,20 kr.)
På lager i butik!
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
På lager i butik!
TP-Link RE505X AX1500 Wi-Fi 6 Range Extender WiFi-rækkeviddeforlænger, GigE, Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz
559,00 kr. (ex. moms: 447,20 kr.)
-13%
På lager i butik!
-50%
På lager i butik!
På lager i butik!
89,00 kr. (ex. moms: 71,20 kr.)
På lager i butik!
49,00 kr. (ex. moms: 39,20 kr.)









