| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Logitech |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iPadOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 60 mm |
| Dybde | 39 mm |
| Højde | 99 mm |
| Vægt | 75,2 g |
| Modtager bredde | 1,44 cm |
| Modtager dybde | 6,1 mm |
| Modtager højde | 1,87 cm |
| Modtager vægt | 1,7 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Batteriets levetid | 18 måned(er) |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -5 - 45 °C |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 45 mm |
| Pakkedybde | 65,5 mm |
| Pakkehøjde | 111 mm |
| Pakkevægt | 108 g |
| Ergonomisk | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Emballage indhold | |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Andre funktioner | |
| Minimum systemkrav | Bluetooth-kompatible computere eller mobile enheder, der understøtter eksterne mus (HID-profil). Kontakt enhedsproducenten for detaljer. Windows 10, 11 eller nyere macOS 11 eller nyere iPadOS 14 eller nyere Chrome OS Linux Android 9.0 eller nyere Internetforbindelse (til anbefalet download af Logi Options+-software) |
| Emballageindhold | M240 for Business-mus med inkluderet Logi Bolt USB-A-modtager og 1 AA-batteri Brugervejledning |
| Garantiperiode | 2 År |
| Design | |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Grafit |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Mus | |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 3 |
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 5 |
| Stille klik | Ja |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Logistik data | |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 10 stk |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC) |
Logitech M240 Silent
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
Logitech M240 for Business. Formfaktor: Ambidextrous. Bevægelsesdetekteringsteknologi: Optisk, Enhedsgrænseflade: RF trådløs + Bluetooth, Bevægelsesopløsning: 4000 dpi, Knapper type: Trykte knapper, Antal knapper: 3, Rulle type: Hjul. Strømkilde: Batterier. Produktfarve: Grafit
13 på lager
Varenummer (SKU): 910-007182
Kategori: Mus
Relaterede varer
219,00 kr. (ex. moms: 175,20 kr.)
189,00 kr. (ex. moms: 151,20 kr.)
På lager i butik!
549,00 kr. (ex. moms: 439,20 kr.)
709,00 kr. (ex. moms: 567,20 kr.)
699,00 kr. (ex. moms: 559,20 kr.)
549,00 kr. (ex. moms: 439,20 kr.)
-50%
På lager i butik!
189,00 kr. (ex. moms: 151,20 kr.)









