Vandtæt silikone tastatur med blå LED baggrundslys. Perfekt til alle situationer og omgivelser, hvor væsker kan komme i kontakt med elektronik. Dette tastatur har membran switches med forventede to millioner tastetryk for dens levetid. IP68 certificeret; Helt støv- og snavs sikret og modstandsdygtig overfor vand og andre væsker.
Deltaco Mini silikone tastatur, spildsikker, mus, IP68, sort
619,00 kr. (ex. moms: 495,20 kr.)
Deltaco Mini silikone tastatur, spildsikker, mus, IP68, sort. Tastatur formfaktor: Mini. Tastatur stil: Lige. Tastaturopsætning: QWERTY, Antal taster på tastatur: 91. Type af baggrundslys: LED. Anbefalet brug: Universel. Produktfarve: Sort
5 på lager
Varenummer (SKU): TB-509
Kategori: Tastaturer
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Deltaco |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 7 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 x64, Windows 10 x64 |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 285 x 11 x 145 mm |
| Tastatur vægt | 531 g |
| Vægt | 470 g |
| Tastatur | |
| Anbefalet brug | Universel |
| Tastatur nøglekontakt | Membran |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Pegeredskab | Musseknapper |
| Tastatur formfaktor | Mini |
| Numerisk tastatur | Ingen |
| Antal taster på tastatur | 91 |
| Tasternes holdbarhed | 2 Million karakterer |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP68 |
| Oprindelsesland | Kina |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 490 mm |
| Pakkedybde | 190 mm |
| Pakkehøjde | 30 mm |
| Pakkevægt | 670 g |
| Emballage indhold | |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Andre funktioner | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Design | |
| Baggrundslys | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Type af baggrundslys | LED |
| Baggrundsfarve | Blå |
| Justerbar baggrundsbelysning | Ja |
| Tastatur stil | Lige |
| Materiale | Silikone |
| Beskyttelsesfunktioner | Væskeafvisende |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ingen |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Logistik data | |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 10 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 490 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 190 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 340 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 7,28 kg |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8471606000 |
Relaterede varer
879,00 kr. (ex. moms: 703,20 kr.)
629,00 kr. (ex. moms: 503,20 kr.)
-21%
På lager i butik!
819,00 kr. (ex. moms: 655,20 kr.)
879,00 kr. (ex. moms: 703,20 kr.)
På lager i butik!
1.099,00 kr. (ex. moms: 879,20 kr.)
529,00 kr. (ex. moms: 423,20 kr.)
På lager i butik!
899,00 kr. (ex. moms: 719,20 kr.)









