| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Logitech |
| Tekniske detaljer | |
| Produkttype | Keyboard palm rest |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 180 g |
| Strømstyring | |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Tastatur | |
| Tastatursprog | Engelsk |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 61,1 mm |
| Pakkedybde | 435,6 mm |
| Pakkehøjde | 17,1 mm |
| Pakkevægt | 245 g |
| Emballage indhold | |
| Batterier inkluderet | Ingen |
| Brugervejledning | Ja |
| Andre funktioner | |
| Mærke kompatibilitet | Logitech |
| Kapabilitet | MX Keys |
| Dybde | 64 mm |
| Højde | 8 mm |
| Bredde | 420 mm |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Design | |
| Produktfarve | Grafit |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 159 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 75 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 449 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 2,05 kg |
Logitech MX Keys
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
Logitech MX Keys. Produktfarve: Grafit
15 på lager
Varenummer (SKU): 956-000001
Kategori: Tastaturer
Relaterede varer
899,00 kr. (ex. moms: 719,20 kr.)
På lager i butik!
399,00 kr. (ex. moms: 319,20 kr.)
819,00 kr. (ex. moms: 655,20 kr.)
På lager i butik!
899,00 kr. (ex. moms: 719,20 kr.)
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
På lager i butik!
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
På lager i butik!
549,00 kr. (ex. moms: 439,20 kr.)
879,00 kr. (ex. moms: 703,20 kr.)









