Almindeligt netværkskabel med støbte RJ45-kontaker. Eftersom det er et Cat6-kabel har den et plastikkors i midten som følger hele kabellængden for at skærme aflederne to og to.
Deltaco U/UTP Cat6 Netværkskabel, 25m, 250MHz, Delta-certificeret, LSZH, rød
869,00 kr. (ex. moms: 695,20 kr.)
Deltaco U/UTP Cat6 Netværkskabel, 25m, 250MHz, Delta-certificeret, LSZH, rød. Kabellængde: 25 m, Standard for kabler: Cat6, Kabelafskærmning: U/UTP (UTP), Stik 1: RJ-45, Stik 2: RJ-45, Produktfarve: Rød
101 på lager
Varenummer (SKU): TP-625R
Kategori: Netværkskabler
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Deltaco |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 980 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 330 mm |
| Pakkedybde | 40 mm |
| Pakkehøjde | 360 mm |
| Pakkevægt | 998 g |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Funktioner | |
| Kabellængde | 25 m |
| Standard for kabler | Cat6 |
| Kabelafskærmning | U/UTP (UTP) |
| Stik 1 | RJ-45 |
| Stik 2 | RJ-45 |
| Produktfarve | Rød |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Materiale for kapper | Lav røg ingen halogen (LSZH) |
| AWG-ledningsstørrelse | 24 |
| Frekvens | 250 MHz |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8544421000 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 330 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 40 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 10,7 kg |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 310 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 10 stk |
Relaterede varer
969,00 kr. (ex. moms: 775,20 kr.)
1.649,00 kr. (ex. moms: 1.319,20 kr.)
9.439,00 kr. (ex. moms: 7.551,20 kr.)
839,00 kr. (ex. moms: 671,20 kr.)
9.059,00 kr. (ex. moms: 7.247,20 kr.)
1.119,00 kr. (ex. moms: 895,20 kr.)
969,00 kr. (ex. moms: 775,20 kr.)
1.809,00 kr. (ex. moms: 1.447,20 kr.)









