| Diverse | |
|---|---|
| Producent | TP-LINK |
| Porte & Grænseflader | |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 183 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Højde | 36 mm |
| Strømstyring | |
| Strømkilde type | Vekselstrøm, PoE |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
| Power over Ethernet (PoE) spænding | 57 V |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | -30 - 50 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -30 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
| Protokoller | |
| DHCP-klient | Ja |
| DHCP-server | Ja |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Ja |
| Netværk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-grænsefladetype | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 2500 Mbit/s |
| Dynamisk DNS (DDNS) | Ja |
| VPN-server | PPTP VPN, IPSec VPN, OpenVPN |
| Sikkerhed | |
| Firewall | Ja |
| Firewall sikkerhed | DoS, IPv4 SPI Firewall, IPv6 Firewall, IP and MAC Address Binding |
| Godkendelser | |
| Compliance-certifikater | CE, RoHS |
| Emballage indhold | |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, LAN (RJ-45) |
| Monteringssæt | Ja |
| Hurtig installationsvejledning | Ja |
| Antenne | |
| Antennedesign | Intern |
| Design | |
| Produktfarve | Hvid |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP67 |
| Mobilt netværk | |
| Generering af mobilnetværk | 5G |
| 3G standard | DC-HSPA+, HSPA, UMTS |
| 4G standard | LTE-FDD |
| 5G-standard | NR |
| Understøttelse af 5G-bånd | 700,800,850,900,1800,2100,2300,2500,2600,3500,3700 MHz |
| SIM-korttype | NanoSIM |
| WAN-forbindelse | |
| Ethernet WAN | Ja |
| SIM-kort slot | Ja |
| 3G/4G kompatibilitet USB-modem | Ja |
TP-Link 5G Outdoor Router Build-In 5G Modem 5G trådløs router 2.5 Gigabit Ethernet Hvid
3.299,00 kr. (ex. moms: 2.639,20 kr.)
TP-Link 5G Outdoor Router Build-In 5G Modem 5G. Ethernet LAN-grænsefladetype: 2.5 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-datahastigheder: 2500 Mbit/s, VPN-server: PPTP VPN, IPSec VPN, OpenVPN. Generering af mobilnetværk: 5G, 3G standard: DC-HSPA+, HSPA, UMTS, 4G standard: LTE-FDD. Firewall sikkerhed: DoS, IPv4 SPI Firewall, IPv6 Firewall, IP and MAC Address Binding. Produktfarve: Hvid, Kode for international beskyttelse (IP): IP67. Compliance-certifikater: CE, RoHS
11 på lager









