| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 110 mm |
| Dybde | 198 mm |
| Højde | 369 mm |
| Vægt | 491 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 206 mm |
| Pakkedybde | 368 mm |
| Pakkehøjde | 116 mm |
| Pakkevægt | 948 g |
| Andre funktioner | |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | HL-2240, HL-2240D, HL-2250DN, HL-2270DW, DCP-7060D, DCP-7065DN, DCP-7070DW, MFC-7360N, MFC-7460DN, MFC-7860DW, FAX-2840, FAX-2845, FAX-2940 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort toner sideydelse | 2600 Sider |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Produktfarve | Grå, Orange |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 42 stk |
| Lag pr. palle | 7 stk |
| Produkter pr. palle | 126 stk |
| Pallens bruttohøjde | 16,6 cm |
| Pallens bruttovægt | 119,1 kg |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
Brother TN-2220 tonerpatron 1 stk Original Sort
699,00 kr. (ex. moms: 559,20 kr.)
Brother TN-2220. Sort toner sideydelse: 2600 Sider, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk
35 på lager
Varenummer (SKU): TN2220
Kategori: Blækpatroner
Relaterede varer
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
269,00 kr. (ex. moms: 215,20 kr.)
229,00 kr. (ex. moms: 183,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
3.239,00 kr. (ex. moms: 2.591,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)









