| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 106 mm |
| Dybde | 148 mm |
| Højde | 346 mm |
| Vægt | 269 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 148 mm |
| Pakkedybde | 108 mm |
| Pakkehøjde | 356 mm |
| Pakkevægt | 524 g |
| Andre funktioner | |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Kapabilitet | Brother DCP-1512, DCP-1510, DCP-1610W, DCP-1612W, DCP-1616NW, DCP-1601, DCP-1512A, HL-1112, HL-1110, HL-1110R, HL-1212W, HL-1210W, HL-1211W, HL-1201, HL-1112A, MFC-1810, MFC-1815, MFC-1910W, MFC-1911NW |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort toner sideydelse | 1000 Sider |
| Oprindelsesland | Vietnam |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 4977766721707 |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 30 stk |
| Lag pr. palle | 5 stk |
| Produkter pr. palle | 240 stk |
| Pallens bruttohøjde | 17,1 cm |
| Pallens bruttovægt | 142,8 kg |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
Brother TN-1050 tonerpatron 1 stk Original Sort
429,00 kr. (ex. moms: 343,20 kr.)
Brother TN-1050. Sort toner sideydelse: 1000 Sider, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk
107 på lager
Varenummer (SKU): TN1050
Kategori: Blækpatroner
Relaterede varer
309,00 kr. (ex. moms: 247,20 kr.)
229,00 kr. (ex. moms: 183,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
269,00 kr. (ex. moms: 215,20 kr.)
719,00 kr. (ex. moms: 575,20 kr.)
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
279,00 kr. (ex. moms: 223,20 kr.)









