| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 166 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 340 mm |
| Vægt | 558 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 880 g |
| Pakketype | Kasse |
| Andre funktioner | |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Sideudbytte fodnote | ISO/IEC 19798 |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | HL-L8250CDN, HL-L8350CDW |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort toner sideydelse | 4000 Sider |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 36 stk |
| Lag pr. palle | 6 stk |
| Produkter pr. palle | 144 stk |
| Pallens bruttohøjde | 17,4 cm |
| Pallens bruttovægt | 136,9 kg |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
Brother TN-326BK tonerpatron 1 stk Original Sort
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
Brother TN-326BK. Sort toner sideydelse: 4000 Sider, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk
13 på lager
Varenummer (SKU): TN326BK
Kategori: Blækpatroner
Relaterede varer
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
429,00 kr. (ex. moms: 343,20 kr.)
709,00 kr. (ex. moms: 567,20 kr.)
699,00 kr. (ex. moms: 559,20 kr.)
259,00 kr. (ex. moms: 207,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
1.489,00 kr. (ex. moms: 1.191,20 kr.)









