| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 18 mm |
| Dybde | 85 mm |
| Højde | 150 mm |
| Vægt | 69 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 89 g |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Blå |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve blæk sidekapacitet | 1500 Sider |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Logistik data | |
| Pallens bruttohøjde | 15,9 cm |
| Produkter pr. palle | 2800 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 28 stk |
| Lag pr. palle | 4 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 7 stk |
| Pallens bruttovægt | 281,2 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
Brother LC3237C blækpatron 1 stk Original Standard udbytte Blå
249,00 kr. (ex. moms: 199,20 kr.)
Brother LC3237C. Patron kapacitet: Standard udbytte, Forsyningstype: Enkelt pakke, Farve blæk sidekapacitet: 1500 Sider, Udskrivning af farver: Blå, Antal pr. pakke: 1 stk
14 på lager









