Brother-blækpatronen, der er designet til at farven ikke falmer, sikrer problemfrit, pålidelige print i topkvalitet fra første til sidste side. Vores afbalancerede blæk sikrer, at din printer fungerer optimalt. Brother har miljøpåvirkningen med i tankerne i alle stadier af blækpatronens levetid, hvilket sender mindre affald på lossepladser. Al vores hardware og alle vores blækpatroner er bygget til at påvirke miljøet så lidt som muligt.
Brother LC422XLC blækpatron 1 stk Original Blå
279,00 kr. (ex. moms: 223,20 kr.)
Brother LC422XLC. Forsyningstype: Enkelt pakke, Farve blæk sidekapacitet: 1500 Sider, Udskrivning af farver: Blå, Antal pr. pakke: 1 stk
82 på lager
Varenummer (SKU): LC422XLC
Kategori: Blækpatroner
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 20 mm |
| Dybde | 70 mm |
| Højde | 115 mm |
| Vægt | 47 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 52 g |
| Andre funktioner | |
| Certificering | ISO/IEC 24711 |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Blå |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Kapabilitet | MFC-J5340DW MFC-J5345DW MFC-J6940DW MFC-J5740DW MFC-J6540DW |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve blæk sidekapacitet | 1500 Sider |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Logistik data | |
| Pallens bruttohøjde | 15,3 cm |
| Produkter pr. palle | 3500 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 35 stk |
| Lag pr. palle | 5 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 7 stk |
| Pallens bruttovægt | 242 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
Relaterede varer
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
279,00 kr. (ex. moms: 223,20 kr.)
709,00 kr. (ex. moms: 567,20 kr.)
589,00 kr. (ex. moms: 471,20 kr.)
669,00 kr. (ex. moms: 535,20 kr.)
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
719,00 kr. (ex. moms: 575,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)









