| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| Kapacitet | 64 GB |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kompatible operativsystemer | Windows 11/10, macOS (v. 12.7.6 +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS |
| Formfaktor | Glide |
| Produktfarve | Sort, Blå |
| Nøglering | Ja |
| Bredde | 21,8 mm |
| Dybde | 67,4 mm |
| Højde | 11,6 mm |
| Vægt | 10 g |
| Pakkebredde | 101,6 mm |
| Pakkedybde | 11,9 mm |
| Pakkehøjde | 114,3 mm |
| Pakkevægt | 20,23 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 60 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 – 85 °C |
| Oprindelsesland | Kina, Taiwan |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 25 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 120,7 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 171,4 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 114,3 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 591,52 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717070 |
Kingston 64GB USB3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia M (Black + Blue)
89,00 kr. (ex. moms: 71,20 kr.)
Kingston Technology DataTraveler 64 GB USB 3.2 Gen 1 Exodia M (sort + blå). Kapacitet: 64 GB, Enhedsgrænseflade: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Formfaktor: Glide. Vægt: 10 g. Produktfarve: , Blå
Med drejelig hætte og nøglering i flere farver
Kingston’s DataTraveler Exodia M har USB 3.2 gen 1-ydeevne for nem adgang til bærbare og stationære pc’er, skærme og andre digitale enheder. DT Exodia M sørger for hurtig overførsel og praktisk opbevaring af dokumenter, musik, videoer og mere. Det fås i flere stilfulde farvevalg, som svarer til kapaciteter på op til 256 GB*. Det praktiske design gør det til en ideel opbevaringsløsning på farten – uanset om det gælder arbejde, hjemmet eller skolen. DT Exodia M understøttes af 5 års garanti, gratis teknisk support og legendarisk Kingston-pålidelighed.
Funktionelt design
Bevægeligt hættedesign beskytter USB-stikket og dine data, når det ikke er i brug.
Bekvemmelighed lige ved hånden
Den lette USB 3.2 Gen 1-kompatible hukommelsesløsning sørger for hurtig filoverførsel.
Ultimativ bærbarhed
Flere kapaciteter med farverig hætte og en strop, som nemt fastgøres til nøgleringe.
3 på lager









