| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Foto sort |
| Kapabilitet | XP-530, XP-630, XP-635, XP-830 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 400 Sider |
| Farveblæktype | Farvebaseret blæk |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Sort blæk volumen | 8,1 ml |
| Blæk type | Farvebaseret blæk |
| Oprindelsesland | Kina |
| Pakkebredde | 120 mm |
| Pakkedybde | 26 mm |
| Pakkehøjde | 145 mm |
| Pakketype | Blister |
| Pallens bruttobredde | 80 cm |
| Pallens bruttolængde | 120 cm |
| Pallens bruttohøjde | 160 cm |
| Produkter pr. palle | 3000 stk |
| Pallebredde (UK) | 100 cm |
| Pallelængde (UK) | 120 cm |
| Pallehøjde (UK) | 160 cm |
| Produkter pr. palle (UK) | 3700 stk |
| Produkter pr. pallelag | 300 stk |
| Produkter pr. pallelag (UK) | 360 stk |
| Mindste ordremængde | 10 stk |
33XL Photo Black Claria Premium Ink
229,00 kr. (ex. moms: 183,20 kr.)
667240
1 på lager
Varenummer (SKU): instore-C13T33614012
Kategorier: Blækpatroner, På Lager i Butik
| _protected | Yes |
|---|
Relaterede varer
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
På lager i butik!
39,00 kr. (ex. moms: 31,20 kr.)
På lager i butik!
69,00 kr. (ex. moms: 55,20 kr.)
-13%
På lager i butik!
På lager i butik!
99,00 kr. (ex. moms: 79,20 kr.)
På lager i butik!
29,00 kr. (ex. moms: 23,20 kr.)
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
På lager i butik!
399,00 kr. (ex. moms: 319,20 kr.)








