| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| USB version | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Stik 1 | USB C |
| Stik 2 | USB A |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Produktfarve | Sort |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Kabel kappemateriale | Termoplastisk elastomer (TPE) |
| Stik afskærmning | Ja |
| Stik skjold materiale | Kobber |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 10000 Mbit/s |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 10 Gbit/sek. |
| Kabeltype | Rundt kabel |
| Plug and play | Ja |
| Hurtig opladning | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 60 W |
| Udgangsspænding | 20 V |
| Udgangsstrøm (maks.) | 3 A |
| Kabellængde | 1 m |
| Vægt | 33 g |
| Pakketype | Polybag |
| Pakkevægt | 40 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Compliance-certifikater | RoHS |
| Oprindelsesland | Kina |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
MicroConnect Premium USB-C to USB-A cable , 1m, 10Gbps, 60W
149,00 kr. (ex. moms: 119,20 kr.)
680806
1 på lager
Varenummer (SKU): instore-USB3.2AC1
Kategori: På Lager i Butik
| _protected | Yes |
|---|
Relaterede varer
På lager i butik!
269,00 kr. (ex. moms: 215,20 kr.)
På lager i butik!
99,00 kr. (ex. moms: 79,20 kr.)
På lager i butik!
399,00 kr. (ex. moms: 319,20 kr.)
På lager i butik!
79,00 kr. (ex. moms: 63,20 kr.)
På lager i butik!
89,00 kr. (ex. moms: 71,20 kr.)
På lager i butik!
249,00 kr. (ex. moms: 199,20 kr.)
På lager i butik!
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)








