| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| Stik 1 | 3.5mm TRS |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hunstik |
| Produktfarve | Hvid |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Compliance-certifikater | RoHS |
| Pakkebredde | 70 mm |
| Pakkedybde | 40 mm |
| Pakkehøjde | 167 mm |
| Pakkevægt | 70 g |
| Pakketype | Blister |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85189000 |
Sandberg Headset converter Dual->Single 4-pin Audio AUX male to 2×3-pin audio headset + microphone female
89,00 kr. (ex. moms: 71,20 kr.)
Sandberg Headset converter Dual->Single. Stik 1: 3.5mm TRS, Stik 1 køn: Hanstik, Stik 2 køn: Hunstik, Produktfarve: Hvid
Mange laptops og mobiltelefoner bruger ét MiniJack stik til både mikrofonindgang og lydudgang. Med denne adapter kan du tilslutte et traditionelt headset med 2 MiniJack stik til et dobbeltfunktionelt MiniJack stik.
6 på lager







