| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | I ørerne |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ja |
| Certificering | FCC, CE, RoHS |
| Forbindelsesteknologi | True Wireless Stereo (TWS) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Frekvensbånd | 2.4 – 2.4835 GHz |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Hovedtelefon frekvens | 20 – 20000 Hz |
| Mikrofontype | Indbygget |
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batterikapacitet | 50 mAh |
| Indgangsspænding (opladningsetui) | 5 V |
| Batterikapacitet (opladningskasse) | 2000 mAh |
| Udgangsspænding (opladeretui) | 5 V |
| Taletid | 220 t |
| Standby tid | 280 t |
| Pakkebredde | 120 mm |
| Pakkedybde | 60 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 140 g |
| Opladningsetui | Ja |
| Opladningskabinet kapacitet | 2000 mAh |
| Opladeretui type | Ledningsført |
| Kabler inkluderet | USB |
Sandberg Bluetooth Earbuds + Powerbank, Black
Den oprindelige pris var: 299,00 kr..125,00 kr.Den aktuelle pris er: 125,00 kr.. (ex. moms: 100,00 kr.)
Sandberg Bluetooth Earbuds + Powerbank. Produkttype: Headset. Forbindelsesteknologi: True Wireless Stereo (TWS), Bluetooth. Anbefalet brug: Opkald/musik. Hovedtelefon frekvens: 20 – 20000 Hz. Trådløs rækkevidde: 10 m. Produktfarve:
Ægte trådløs lyd direkte i dine ører helt uden kabler, heller ikke mellem de to earplugs. Du får en lækker earphone til hvert øre, som lægger sig komfortabelt og diskret i øret og giver dig sublim lydkvalitet. Tilsluttes trådløst til en Bluetooth enhed som f.eks. smartphone eller tablet. Oplades i den medfølgende case, der samtidig er en powerbank, som kan oplade din smartphone, når du er på farten. Således har du altid backup strøm og trådløs lyd med dig!
4 på lager







