| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| Produktfarve | Hvid |
| Kabellængde | 1,8 m |
| Stik 1 | DB-9 |
| Stik 2 | DB-9 |
| Stik 1 køn | Hunstik |
| Stik 2 køn | Hunstik |
| Materiale for kapper | Nylon/polyvinylchlorid (PVC) |
| Oprindelsesland | Kina |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 128 mm |
| Pakkedybde | 53 mm |
| Pakkehøjde | 34 mm |
| Pakkevægt | 92 g |
| Compliance-certifikater | RoHS |
| Certificering | CE, WEEE |
| Vægt | 90 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
MicroConnect DB9-DB9 1,8m F/F
129,00 kr. (ex. moms: 103,20 kr.)
Microconnect SCSENN2. Produktfarve: Hvid, Kabellængde: 1,8 m, Stik 1: DB-9. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkebredde: 128 mm, Pakkedybde: 53 mm. Compliance-certifikater: RoHS, Certificering: CE, WEEE. Vægt: 90 g
2 på lager









